Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&Mből hova tüntek a jó...

H&Mből hova tüntek a jó fürdőruhák?

Figyelt kérdés
Vagyis csomó mindenki ott vette, de megnéztem 3 üzletet is és alig van fürdőruha..Elfogyott gondolom, de jövőre is lesznek?
2010. júl. 24. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lesznek, minden évben van strandkollekció a H&M-ben.


Barátnőm is ott vette, igaz, az övé nem az 1290 Ft/ db, alsó, felső hanem 4-5000 Ft- ra jött ki, de nagyon szépet vett.

2010. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg elfogytak, mert már június közepén leakciózták őket. Én is találtam nekem tetszőt, gondoltam megveszem 2 hét múlva és már nem volt :(
2010. júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem:( Most voltam és nem találtam semmi jót márcsak leértékelt fürdőruhát:( Azt nem tudjátok véletlenül,hogy csőalakú ilyen nyakbaakasztos fekete-lila-fehér fehér-piros-kék színűben láttatok valamikor idén?:)
2010. júl. 24. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt vadászni kell:D

1200forintért olyan egyberészeseket lehet kapni,ami máshol 4-5ezer.:Snem csoda,hogy mindenhol elkapkodták:D

2010. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!