Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem felsőt a Sugarbird...

Rendeltem felsőt a Sugarbird honlapjáról, de hibás. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 db felsőt vettem, 2 cica pólót, azokkal nincs baj.

De a harmadik elején fut a szem, mint egy harisnyán. Látszik sajnos, varrni sincs értelmes. Kb. 3 centi hosszan.


Persze tudom, leárazva vettem 8990 Ft helyett 2590 Ft- ért darabját (+ posta). Postával együtt 3000 Ft- ra jött ki darabja.


Szerintetek érdemes megreklamálni? Hiába leárazott, hibás nem kell, és bár nem volt drága, de ennyit sem adtam volna érte, ha tudom, hogy baja van.


Valaki járt már így?


Amúgy sem értem, amikor csomagolják, nem hiszem, hogy nem látják..... nincsenek a pólók befóliázva, simán összehajtják és beleteszik a bubis borítékba.....


2010. júl. 22. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én megreklamálnám..

am meg kapják be a sugarbird-esek..


legközelebb ne rendelj netről..(sztem)

2010. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
_alap h reklamálnod kell... amugy nem tudom h ez a sugarbierd mi.. gondolom külföldi, igaz?
2010. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A Sugarbird magyar márka, Dukai, Zimány, Bódy stb. reklámozza.


Konkrétan egy Mesekollekciós Bambi felsőről van szó. Nagyon tetszik, de hordhatatlan és nyilván továbbfut a szem rajta hordástól, ezért nem venném fel így soha.


Az a baj, hogy a postát nyilván nekem kell állnom meg az újrapostázást is, ami viszont már drága lenne, főleg hogy utánvéttel postáznak.


Esetleg személyesen visszavinném a Podmaniczky utcában lévő üzletükbe (onnan küldik) elég sokat járok Pestre talán így lenne a legegyszerűbb. Csak személyesen cikinek érzem, hogy visszaviszek egy leárazott felsőt.

Ugye nem ciki és csak én vagyok hülye hogy annak érzem?

2010. júl. 22. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Nem nem ciki.

Sőt ha vágnák a pofát, akk még ba zd őket pofán nyugodtan az én nevembe is..

(annyira fel tudnak az ilyenek idegesíteni:D)

2010. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!