Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletekben találom...

Melyik üzletekben találom ezeket a termékeket olcsóbban?

Figyelt kérdés

először is láttam az otto katalógusában baromi jó cuccokat főleg ingeket,de nagyon drágák rendeléssel együtt persze,és arra lennék kíváncsi hol tudnám olcsóbban megvenni őket,ha egyáltalán lehet máshol ugyan ezeket megkapni,mint pl: newyorker takko stb.


itt a link [link] a fekete ing nagyon bejön kereszttel a hátulján,illetve a legfelső sor jobbról második türkiz ing is.


2010. júl. 21. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár a márkaboltok férfiosztályát nem látogatom sűrűn, csak ha a pasimat akarom valami ruhával meglepni, de a Zara, Bershka, Pull&Bear és H&M férfi részlegét nagyon javaslom.

(még esetleg a Terranovát és a Reservedet is).


Ezekben az üzletekben nagyon jó vagány pasicuccok vannak korrekt áron, most leárazás is van, így tényleg érdemes menni.


Az Otto drága, ötletekért szoktam én is felnézni, onnan nem rendelném meg, mert mi van ha nem jó, akkor úgy tudom visszaküldeni, hogy a kétszeres postaköltséget elbukom.


Amiket írtam üzleteket érdemes bevenni, ha mész pl. az Aréna Plázába akkor a földszinten a H&M, Zara, Pull&Bear, Bershka üzleteket egy soron végig megtalálod.

Terranova üzlet ahol nem csak női cucc van található pl. a Blahán, Camponában, Reserved szintén Campona, nem tudom az Arénában van- e.

2010. júl. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vidéki vagyok,a Balatonnál élek szóval bukta:( időm se lenne meg kedvem se azért felmenni Pestre,hogy vegyek 1-2 inget,na mindegy...
2010. júl. 21. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:
javaslom a bonprix.hu-t, hátha ott találsz hasonló dolgokat kedvezőbb áron :)
2010. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!