Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, metálosok, mit...

Rockerek, metálosok, mit gondoltok erről az öltözködésről?

Figyelt kérdés
Metált hallgatok, feketében járok stb, de már eléggé unom a feketét, meg túl egyhangú szerintem. Arra gondoltam, hogy ötvözném a kicsit divatosabb ruhákat a metálos cuccokkal, és mondjuk a kedvenc bandáim logóját, képeit színes pólóra / pulóverre nyomtatnám, mondjuk pirosra, kékre, meg ilyenek, nadrágból hordanék fekete farmert, vagy valami adidas melegitőt vagy ilyesmit, cipőből valami fehéret, vagy feketét, vagy esetleg pirosat. Tehát úgy öltözködnék, mint az ilyen "divatkövető" emberek vagy nem tudom, (fuckboy-t nem szeretnék mondani mert azoknak a stílusa már eléggé nem tetszik), de mégis metálos cuccaim lennének. Mondjuk deathcore-t hallgatok, és ahhoz szerintem ez jobban is illene, mint ez a full fekete, láncos, acélbetétes stílus. Kicsit olyan lenne az öltözködésem mint Alex Terrible-nek (Slaughter to Prevail énekese). Ti mit gondoltok erről?
2019. dec. 16. 14:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
,,
2022. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!