Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen öltözkö...

Mit gondoltok az ilyen öltözködésről?

Figyelt kérdés

[link]

Fiúk, nektek tetszenek az ilyesmi öltözetű lányok?

Lányok, van aki hasonlóan öltözik? Hogy állnak hozzátok más emberek?


2010. júl. 18. 15:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én kiröhögnék egy ilyen embert az utcán. Egy nő öltözzön már úgy mint egy nő, ne pedig ilyen fekete halálfejes depressziós göncökbe.
2010. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
VK? *___*
2010. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha fiatalabb vagy, akkor ne akarj ezzel kitűnni, ne legyen feltűnési viszketekséged. Ha idősebb vagy, akkor meg valóban nem valami nőies. Szerintem ne erre a stílusra hangolódj...

20L

2010. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A hozzászólásokat olvasva azt hiszem ez való nekem... köszi:D

Ja és cseppet sem célom a nőiesség. Se az hogy olyan legyek mint a többi uncsi ember.

2010. júl. 19. 21:30
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan akarsz lenni mint ez a csaj. hajrá. Lesz aki megbámul, nem is kevés. De nem 7köznapi az biztos. =D
2010. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"a többi uncsi ember"


nevettem


Ha majd felnősz, rá fogsz jönni, hogy nem az extrém kinézetedtől leszel érdekes, és szégyelleni fogod, hogy ezek közül az uncsi emberek közül erre sok már régen rájött, és amikor megbámultak akkor nem megbotránkoztak, hanem elnézően mosolyogtak, mondván "majd kinövi". De sok sikert ;)

2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!