Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen öltözkö...

Mit gondoltok az ilyen öltözködésről?

Figyelt kérdés

[link]

Fiúk, nektek tetszenek az ilyesmi öltözetű lányok?

Lányok, van aki hasonlóan öltözik? Hogy állnak hozzátok más emberek?


2010. júl. 18. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
ronda divatmajom
2010. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Teljesen más mondjuk a japán divat, mint az itthoni.

Ez pl. Tokióban tök normális összeállítás, de itthon tuti megbámulnának, esetleg kiröhögnének/leszólnának.

Érdekes hasonló oldalakon körülnézni, mint ez,

[link]

de szerintem itthon azért olyan ritka az ilyen öltözködés, mint a fehér holló.

2010. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát fesztiválra még elment volna kb mikor 15-16 voltam, utcára akkor sem léptem volna ki benne, nem hogy a mai fejemmel.megsúgom:a fiúk meg a nőcis (nem ribancos)lányokat szeretik.

de végül is, ha szeretnéd, ha megbámuljanak, meg fiatal vagy öltözz így, v ahogy szeretnél

2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, bár egy ilyenhez alak is kell, de ha megvan meg szép vagy akkor eléggé bejövös szerintem

17%f

2010. júl. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
zsííírrrr!!!rohadtul tetszik:D (Y) 16/L
2010. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. :/ Túl divatmajmolos. :/

De ha neked ez tetszik.. ne másra hallgass, hanem magadra. ha ki mersz állni így utcára.. sztem akk nyugodtan.

2010. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ezen mi a divat majmolós???Ez sehol nem divat.Ez egy stilus,de nem divat...Eléggé góthnak tünik.Nekem nem jön be,itt biztosan meg fognak bámulni elég rendesen ha igy öltözködöl,de fogalmam sincs honnan tudnál egyáltalán olyan cipőt találni magadnak pl...De ha bátor vagy és nem zavar más véleménye,hajrá.Amugyse a kinézet a fontos,igaz?


17L

2010. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
arra én is kíváncsi lennék szerintetek ez miért divat, mivel ez se nem emo, se nem goth, se nem plázaöltözék ami felénk divatnak számít, vagy valamiről lemaradtam? senkit nem láttam még ilyen ruhában felénk az biztos. mivel elég nehéz ilyesmit beszerezni és drága is.
2010. júl. 18. 18:29
 9/16 anonim ***** válasza:
fúúúúj.
2010. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elég gáz felnőtt embereken. Egyetemen van egy gyökér aki ilyenekben járkál. Olyan mértékben tartom szánalmasnak, hogy ki sem tudom fejezni.
2010. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!