Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Évnyitóra mennyire gáz így...

Évnyitóra mennyire gáz így menni? Lányiknak nagyon gáz a nadrág?

Figyelt kérdés

Szóval nem szeretek szoknyát húzni, nem is álnak jól rajtam.

Gondoltam nadeágot veszek. De csak a régi fekete gatyám van meg aminek kiszélesedik a vádlijánál. Nagyon fiús szerintem. De majd rakok be képet.

A blúz is elég régi. Nem kaptunk sehol sem fehér blúzt. Ezért maradt a régi hosszúujju, viszont ez eléggé bő, és elégg dagi vagyok benne. Erről is rakok be képet...

A cipőm meg szintén elgé gáz...

Szóval szerintetetek így nagyon lenéznék a ruhát?

Köszi a választ.



#öltözködés #évnyító
2019. szept. 1. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Blúz :

[link]

[link]

Nadrág:

[link]

[link]

2019. szept. 1. 19:03
 2/11 Senki0608 ***** válasza:
96%
Szerintem az inget tűrd be a gatyádba,max egy övet tegyél rá,es ugy egesz jo lesz
2019. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
96%
Miért lenne gáz? Szerintem nem az. De az tényleg jó ötlet, ha betűröd a blúzt.
2019. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jó, de bármi jó, ami fekete fehér és visszafogott, én is mindig aggódtam hogy mit vegyek fel ami jól is néz ki de nem is krvás..de máson sose
2019. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó köszi.

Ugy néz ki a leírásom mint egy plázacica irása.Nem vagyok az, csak új suliba megyek és annyira parázok hogy mi van ha rossz lessz az első benyomásom, leszólják a ruhát és nem lesznek barátaim.

2019. szept. 1. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó ez,nincs vele semmi gond.Évnyitóra pont jó lesz.

Én 2 nappal ezelőtt sikeresen elszakítottam a szebb nadrágomat vasalás után,ezért 3/4-es fekete farmerbe fogok menni és félcipőben(a szebbik cipőm szintén szarrá ment,pont most...) és ingben.

Szóval nem kell aggódnod :) Ismerkedj és élvezd az első napot!

2019. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Jobban is járnál ha elkerülnek akik emiatt barátkoznának veled. De tényleg teljesen normális ruha
2019. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
A blúz ujját felhajtod, betűröd a nadrágba, és teljesen jó.
2019. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Az enyhen tarpez ujra divat. En a bluz ujjat felhajtanam es beturnem a nadragba a derekat. Teljesen jo lesz.
2019. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az előzőkkel, idén a bővebb szárú nadrág divat, és szerintem is tűrd be, dobd fel valamivel, hogy lazább legyen

A cipőd milyen?

2019. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!