Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Inkább legyenek márkás a ruháitok, vagy inkább ne legyen márkás, csak jó minőségű és inkább a parfümre adnátok ki pénzt?

Figyelt kérdés

Tehát:

1. márkás ruhák, olcsóbb parfüm

2. olcsóbb ruhák (turi is beleszámít) + márkás parfüm pl. Dior


2019. aug. 10. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1. Én inkább ruhaból veszek jobb minőséget, parfümből meg utánzatokat, mivel engem csak az illat érdekel, a márka nem igazán. Esetleg ha valamiből nem találok tökéletes utánzatot akkor spórolok egy eredetire.
2019. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A márka nem érdekel, jó minőségű legyen lehetőleg, és tetsszen, jól álljon. Szóval akkor a 2. lehetőség.
2019. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Én a másodikat preferálom.


Mondjuk márkás ruha alatt nem tudom mit értesz, én szeretem ha jó minőségűek a cuccaim, de nem veszek levi's meg vans feliratú pólókat, mert nem az én stílusom es nem is akarom megfizetni a márkajelzést+ nem vagyok reklámtábla.


Inkább veszek normális minőségű nőies ruhákat, és cipőket amin nem virít a márka logója és még ízléses is, nem olyan mintha a sportpályáról jöttem volna.

Viszont egy jó parfümöt szívesen viselek.

Gondolj bele ki szimpatikusabb: egy drága sportcipős farmeros pólós, pacsuliszagú, vagy egy normális de nem kirívóan drága öltözetű, jó illatú lány?


Ráadálus parfümből rendeset érdemes venni, ha nem telik rá akkor inkább semmilyet, hisz nem kötelező.

Ez persze csak az én véleményem, akinek sportosabb a stílusa az meg pont az ellenkezőjét fogja mondani. Neked kell eldöntened hogy számodra mi fontosabb.

2019. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan lehetőség megadva amit èn vàlasztanék, úgy hogy a 3. vàlasztom!

Jó minőségű ruhàk és jó minőségi parfüm.

2019. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szeretem a márkajelzéseket.
2019. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem,márkás ruha márkás parfümmel.Szeretek ha jó minőségű,igényes ruhákban lenni,de nyilván fontos a parfüm is,hogy ne tűnjön el a bőrömről 15perc múlva.
2019. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hordok márkajelzett ruhákat, viszont jó minőségű ruháim vannak.

Parfümből is megválogatom mit veszek, tartósság a fontos.

2019. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Parfumok sosem erdekeltek szoval az kilove, ruhamarkak pedig a lenyeg, hogy szamomra legyen megfelelo.
2019. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ruhat valasztanam. A draga parfumot sajnalnam magamra fujni.
2019. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2.

Régebben sokat turiztam, most már nincs hozzá türelmem, a legtöbb ruhám F&f vagy C&A.

Viszont parfümmániás vagyok, van itthon mindenféle, olcsóbb is és kimondottan drágább is (pont Dior nincs, de Guerlain, Lancome, Mugler, Kenzo, Burberry, Montale, Givenchy igen). Próbálok azért ésszerűen vásárolni, online vagy másodkéz is szóba jöhet. Így hogy több üveggel van itthon, ha veszek egy újat, akkor tudom, hogy jó eséllyel életem végéig kitart, szóval simán megéri, szemben a ruhákkal, amik tuti csak pár évet bírnak.

2019. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!