Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Így is van esélyem?

Így is van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem manöken lennék, hanem smink, termék vagy reklám modell.

Az adottságaim megvannak, évente megkeresnek, épp, mint tegnap.

Nekem az a problémám, hogy sovány vagyok és nincsenek zsírszöveteim. Így a testem olyan helyen is szőrös ami számomra kellemetlen. Mivel a zsír nem tartja fenn a testhőm.

Hiába epillállom, nyoma is van.

A köldököm körül...a mellem között és a nyakam tövénél...

Mióta ez van, csak zárt ruhákat vehetek fel.

Olyan szoknyát és olyan polót ami teljesen felér a nyakamig.

Bikini kizárt, még soha nem volt rajtam.

A nyomok több hét mire talán eltűnnek, eltűnnek, de később visszajönnek...

Ha számít, mikor levetkőzöm alapozóval el tudom tünteni a nyakamnál is, a mellkhasomon is, de a hasamon jóval nehézkesebb.

Emiatt nem merek kamerák elé állni vagy félek hagyni, hogy átvegyék az irányítást felettem és félek, hogy emiatt kinéznének, undorodnának ha meglátnának ruha nélkül, hisz én is így vagyok vele.


2018. ápr. 26. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezek szerint te mindenröl tudsz mindent. Már, ami a model szakmát illeti. Akkor minek is kérdeztél? Te irtad, h nyakig zárt cuccokban jársz, foltos vagy, hetek, mire eltünnek, csak akkorra megint kinö a szőr... ha reálisan nézzük, ma Mon több ezer szép, hibátlan alkatú, börü kislány van, akik mind modellek akarnak lenni. Emellett lásd be, kevés esélyed van. Mi csak a realitást nézzük. Te amugy is elfogultabb vagy magaddal, mint minden ember önmagával, de ha bemégy egy ügynökségbe, meg mégegybe,meg mégegybe, és 100-bol 101x nem fogsz kelleni, akkor meg lelki nyomorék leszel. Mert azt hiszed magadról, h különleges vagy. De ha meg vannak kapcsolataid, meg téged igy meg ugy megkeresnek, akkor miért itt rinyálsz, miért nem csinálod már a dolgokat?

Az meg hogy milyen párkapcsolatod van, pont senkit nem érdekel. Viszont azzal, h itt elöjöttél vele kérkedni, látszik, h önértékelési gondjaid vannak, mert ha te jol éreznéd magad a börödben ugy amblock, akkor ez az egész fel sem merült volna.

2018. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
olyan nincs külön, hogy fotómodell, arcmodell, kézmodell vagy bármi, amihez nem szükségesek bizonyos méretek. Nagyon sok ügynökség próbálja kihasználni ezt a tévhitet, és minden lelkes fiatalt felvenni, persze csak kemény pénzekért cserébe. Ne hagyd magad átverni, és inkább fogadd el, hogy sajnos nem mindenkiből lehet modell.
2018. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A válaszokat megkapam már korábban, az én válaszaim pedig mindenkire egyarát vonatkoznak. Soha a büdös életbe nem leszek lelki nyomorék, tisztában vagyok magammal.

Akinek a válasza hasznos volt, jár a hála és a jutifali.

Aki épp ellenkezőleg áll, nos annak is 😊

2018. máj. 2. 23:27
 14/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolóhoz hozzáfűznék annyit, hogy tegyél légyszíves különbséget aközött, ha valak úgy beszél valmiről, mint az álom munkájáról vagy pedig úgy, mint ötletről.

Ha sokat jár a korsó a kútra eltörik, így is érheted.

Ha a dédim sokszor jár a házadhoz lekvárt eladni előbb-utóbb megveszed.

Kérlek ne értsd félre, az egészre mondom.

Nem arra, ha sok helyre megyek előbb-útóbb eladom magam, nekem egyáltalán nem ez a célom.

Én tervező szeretnék lenni, én azért teszek.

Majd egy nap odajön valaki, hogy kattinthat-e párat, meg nincs-e kedvem neki dolgozni, majd akkor abba is bele vágok ha úgy van. Ki tudja. De, ha komolyan gondolja arra fel kellett tennem ide egy kérdést 😊

2018. máj. 2. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!