Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Így is van esélyem?

Így is van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem manöken lennék, hanem smink, termék vagy reklám modell.

Az adottságaim megvannak, évente megkeresnek, épp, mint tegnap.

Nekem az a problémám, hogy sovány vagyok és nincsenek zsírszöveteim. Így a testem olyan helyen is szőrös ami számomra kellemetlen. Mivel a zsír nem tartja fenn a testhőm.

Hiába epillállom, nyoma is van.

A köldököm körül...a mellem között és a nyakam tövénél...

Mióta ez van, csak zárt ruhákat vehetek fel.

Olyan szoknyát és olyan polót ami teljesen felér a nyakamig.

Bikini kizárt, még soha nem volt rajtam.

A nyomok több hét mire talán eltűnnek, eltűnnek, de később visszajönnek...

Ha számít, mikor levetkőzöm alapozóval el tudom tünteni a nyakamnál is, a mellkhasomon is, de a hasamon jóval nehézkesebb.

Emiatt nem merek kamerák elé állni vagy félek hagyni, hogy átvegyék az irányítást felettem és félek, hogy emiatt kinéznének, undorodnának ha meglátnának ruha nélkül, hisz én is így vagyok vele.


2018. ápr. 26. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha elmész egy kedves ügynökséghez, pl vm vagy face, vagy crisp akkor segítenek megoldani ezt a problémát. Lehet megelőlegezik a végleges szőrtelenítést ha tényleg látnak benned fantáziát. Emiatt ne aggódj csak kérdezz rá.
2018. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És menj el orvoshoz (sürgősen) mert tuti valami hormonproblémád van.:)
2018. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Voltam. Maga az orvos mondta :) minden teszetem tökéletes.

Talán még a végleges sem lenne megoldás, mert ilyen apró nyomuk marad és áhh...

De köszönöm a segítséget!

2018. ápr. 26. 14:11
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora baromság, te jóég! Nem a zsir miatt vagy szörös, hanem a hormonok miatt. Milyen orvosnál voltál te? Én hájas vagyok, és a hasam nekem is szörös. Semmi köze a zsirnak ehhez. Uristen, mekkora barom dokinál voltál. De modellkednj nem fogsz tudni, oda szép test és bör kell. A sovány testtel és szörös börrel sajna ez nem opcio. Én ezt nem is értem, miért akar minden kislány modellkedni, akik alacsonyak vagy szörösek, vagy dagik... hihetetlen. Legyen már önkontroll. Dagadt is vagyok meg szörös is, eszembe nem jutna midellkedni.
2018. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azta****a.

Mi az h minden kislány. Ember külföldre 21 évesen lehet menni modellkedni.

Évente egyszer megkeresnek, tesznek róla, hogy évente egyszer elgondolkodjak rajta.

És szerinted ha valamit akarok csinálni nem tehetem meg mer apró bőrhibáim vannak.

Mégcsak le sem kell vetkőzni annak aki nem akar, ahhoz amihez egyébként nem is kell. Ez kb. azzal egyenlő, h soha ne fessem be a hajam, mer a családom nem akarja?

Azért is befestem mer 200x legalább lenő a hajam mire meghalok.

Amúgy is ha akarok mégegy szakmát tanulni és közben mellékállásban modellkedni akkor úgysem állhat senki az utamba. :)


Minek válaszolsz, ha egy szót sem értesz? :)

A szőr arra való, hogy melegen tartsa a testet. A zsír is erre való.

Szóval aki zsíros annak nem lehet ilyen problémája csak ha hormon problémája van.

Én nem vagyok zsíros.

Nekem nincs hormon problémám, a vérképem is teljesen jó, voltam orvosnál úgyhogy le lehet állni :)

Lehet nem hallasz ilyenről sűrűn, de attól még létezik és ahogy hízom olyan 10 kilót egytől egyik eltűnnek majd. Voltam én már 45 kiló is.

Keresem az utam, mindenki ezt teszi és mindenkinek ki kell használni minden lehetőséget.

Ja és egyébként senki nem tökéletes, de te ne csinálj semmit mert amúgy utálom a betonpillangókat :)

Legyen szép a napod.

2018. ápr. 27. 11:10
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Látszik, h buta kislány vagy, aki nem érti az életet. De 20 évesen ez nem gond, csak nem kell modellkedni, ha csunya vagy.
2018. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Biztos azért keresnek meg, meg jönnek oda.

Szerintem némi szépséghiba egyáltalán nem csúnyaság. 😊 Talán még egyedi is ami nekem van, ráadásul nem világvége, nem 200 kiló vagyok, valaki, akinek hónapokig azon kell szorongania, hogy le kell adnia 150 kilót.

Ezért nem érzem át, mi is velem a problémád.

Talán ha hatalmas nyomok lennének az arcomon akkor lennék csúnya vagy hasonló.. az is hatalmas félreértés, hogy minek lesz modell aki alacsony.

A méret pont nem számít. Nem mindenhol.

Ja és biztos azért van álompasim egy álomkapcsolatban lassan 3 éve, mert csúnya vagyok...hát ő ezzel vitatkozna 😊

Szerintem az a nagyon de nagyon buta és sötét aki ennyiből megítél egy embert, mint mondjuk pont, mint te 😊 pár sor alapján.

De nem baj. Segíts magadon, Isten is megsegít.

2018. ápr. 27. 13:37
 8/14 A kérdező kommentje:

Ráadásul azért, mert te soha nem leszel modell egyből senkise akarjon az lenni?

És én kérek elnézést, hogy nem értek az orvostudományhoz és azt mondom, amit az orvos mondott.

Égyébként szerintem minden ember egyformán ugyanolyan értékes és számtalan dundi lánnyal vagyok jóba akik tök jó fejek.

Nem értem neked mibajod.

2018. ápr. 27. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
rendes ügynökségeknél, amik rendes munkákat adnak aozoknál nincs ilyen hogy smink vagy termék modell. És a méretek igenis számítanak... Külföldre pedig már kb 15-16 éves kortól is kilehet menni. Ha mégis ilyen sminkmodell szeretnél lenni hajrá, itthon utazgathatnál össze vissza saját költségen utána meg kapsz kézhez 10k-t. :)
2018. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De igen van, van rendes ügynökség, rendes munkával.

Nem 190 centis emberekből áll a világ, így nem lesz mindenki manöken.


Igen lehet, hogy ki lehet menni 15-16 évesen, de elég erőteljesen és szigorúan veszik a szülő közreműködését.

Önállóan csakis 21 éves kortól lehet valamit kezdeni. (!!!)


És nem,a méretek nem mindenhol számítanak 😊 ez hatalmas tévedés.

Majd aki akarja rá keres az interneten, hogy alacsony modellek. Elképesztően meg fogsz lepődni mennyi hírességet dob be (hisz ilyet még nem is láttál).

Ohh saját költség meg a többi amit írtál.

Te tudod egyáltalán milyen az, amikor az embernek megvannak a kapcsolatai? Ráadásul ez is csak egy lehetőség, nem csak sminkmodellt írtam.


A méretre visszatérve, ha valaki képen szerepel pont nem érdekel senkit, hogy 160 vagy 170 centi az alany, mert attól függ milyen a kép, hogy a fotós milyen szögből fotóz.

De tényleg kapjon mindenki agy*@szt, azért, mert megtehetem, hogy átgondolom és egyáltalán eljátszom a gondolattal. Én kérek elnézést :)

2018. máj. 2. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!