Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit csináljak, hogy nekem is...

Mit csináljak, hogy nekem is írjanak facebookon, vagy megállítsanak a városban egy modell ügynökségtől?

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok, 55 kg. Az alakom is megvan hozzá, de direktbe nem akarok bekopogni egy modellügynökséghez.


15/L


2016. júl. 7. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Más is úgy gondolja h jo alakod van vagy csak te?
2016. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A megfelelő személynek kell jókor, jó helyen lennie. Ennyi. Legalább egy tényező nálad hiányzik perpillanat. És a külső sem minden (plusz előre mondom, hogy ennyi paraméter alapján már nem vagy tökéletes modellalkat, belekötnének és nem kevés munkád lenne, hogy tartsd is...).

Mondjuk ne ettől várd a megváltást, az első időszakban igencsak úgy megy, hogy te fizetsz, ha más nem, az útiköltséget (mert nem fognak a kedvedért lemenni Piripócsfalvára), plusz persze a speckó diéta, konditerem, kozmetikus, bőrgyógyászati kezelések, stb sincs ingyen, de mondhatni, elvárás... És tegyük hozzá, a többség may eddig a szintig jut, a dől a pénz kategória már csak egy töredéke.

2016. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem például írtak. Képeket kértek tőlem,utána bekellett menni egy fotózásra(ez csak próba volt).. Ha megfelelnek a méreteid és szép is vagy,akkor van esélyed.
2016. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Rám a facebookon találtak meg. Először képeket kértek,aztán bekellett menni egy próbafotózásra.

Ha szép vagy és a méreteid is megfelelnek,akkor van esélyed.

Rengeteg munka van benne,egész napos állás sokszor,elég fárasztó tud lenni,de megéri. Én imádom.

2016. júl. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy kétszer küldtem el,de azt jelezte,hogy nincs hálózat.:)
2016. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!