Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit csináljak, hogy nekem is...

Mit csináljak, hogy nekem is írjanak facebookon, vagy megállítsanak a városban egy modell ügynökségtől?

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok, 55 kg. Az alakom is megvan hozzá, de direktbe nem akarok bekopogni egy modellügynökséghez.


15/L


2016. júl. 7. 09:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mielőtt azzal jönnének, hogy "miért akar minden tizenéves modell lenni?" :


Tudom, hogy nem egyszerű. Keresztanyám fiatalon modellkedett, mesélte, hogy milyen, de akkor is jó fizetést kapott.


A családom nincs túl jó anyagi helyzetben, a nővéremnek mióta betöltötte a 16-ot muszáj diákmunkán dolgozni. Hatalmas dobozokat emelgetnek a Tescoban meg gyárakban csomagol iskola után.


Nekem is dolgoznom kell majd, de én ezt nem akarom. Viszont a modellkedéshez van alakom, akkor miért is ne kereshetnék pénzt azzal?

2016. júl. 7. 09:54
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű...

Nagyon szépnek kell lenned ahhoz hogy leszólítsanak az utcán.!

Meg stílus érzéknek is kell lenni!

De te magad is jelentkezhetsz modellnek.

2016. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hol vadásznak ilyenekre? Egy vidéki kisvárosban lakom, itt nincs túl sok esélyem...
2016. júl. 7. 09:56
 4/15 anonim ***** válasza:
Priviben nem beszélhetnénk??
2016. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De
2016. júl. 7. 10:01
 6/15 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Lol, modell akarsz lenni, de nem vagy hajlandó tenni érte, csak mikor már körbeugráltak? Minden tervedet, célodat az életben ilyen ambiciózusan akarod megközelíteni? :D
2016. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért eddig vkinek is írtak???
2016. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz jelentkezni egyhez?


Egyébként a nem kamusok Budapesten szólítanak le, mivel ott van az a pár valódi ügynökség.

2016. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nyugodtan küldj egész alakod képeket ügynökségnek email-ben magadról és biztos hogy kapsz választ! Lehet hogy behívnak de lehet hogy elutasítanak
2016. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez az a baj, hogy nem igy mukodik, ahogyan te elkepzeled... sem a leszolitas, sem a modellkedes. Persze, penz is lesz belole rogton... hogyne :D. Elso par utadon kapsz par szaz dollart, es orulj a fejednek. Arrol nem is beszelve, hogy 15 eves vagy. Egyedul meg el sem utazhatnal tobb honapokra iskola mellett, nyaron meg oangas van.
2016. júl. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!