Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan kezdjem el a modell...

Hogyan kezdjem el a modell karrierem? Van arcom és alakom hozzá?

Figyelt kérdés
13 éves koromban voltam több castingon is, ahol azt mondták hogy elkezdhetek náluk modellkedni, de akkor még túl fiatal voltam hozzá. Most 16 éves vagyok és nagyon szeretnék modellkedni, ha valakinek van tapasztalata, ötlete ebben a témában írjon kérlek. Küldök üzenetbe képeket magamról, hogy ti szerintetek van e hozzá külsôm. Nagyon fontos lenne. Ha esetleg ezzel foglalkozik valaki, és úgy látja a képeken alkalmas vagyok rá akkor kérlek valamilyen oldalt, vagy telefonszámot adjatok meg! Elôre köszi a válaszokat.

2016. ápr. 17. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha férfi lennék, úgy kihasználnám az ilyen naív lányokat. Küldenék neked telefonszámot, ott előadnám, hogy fotós vagyok, még egy kamu weblapot is létrehoznék.. aztán mondanám, hogy gyere a műtermembe fotózásra, mert olyan kirívóan szép és különleges vagy, el akarlak indítani a pályádon. Na ha átjönnél, olyat kínálgatnék... aztán visonghatnál a zárt ajtók mögött. Francba, hogy nőnek születtem.
2016. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de nem ez volt a kérdés, csak ötleteket kértem. Csak ehhez kapcsolódó kommenteket várok
2016. ápr. 17. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha modell akarsz lenni akkor a legjobb ügynökségeket keresd fel a képeiddel, ne idegeneket a neten mert annak semmi értelme. Persze csak akkor próbálkozz ha alap adottságaid megvannak hozzá, min 173 cm magasság, max 90-60-90-es méretekkel.
2016. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uaz csináld, mint 13 évesen: járj castingokra, menj be modellügynökségekre.

Ne itt várd, h elmondjuk a tutit, mert nem értünk hozzá, plusz fotók nélkül nehéz lenne bmit is mondani.

2016. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha kuldesz kepet privatba elmondom a velemenyem. Momdjuk keszulj fel mert az oszintesegem neha eleg rossz tulajdonasagom

15/l

2016. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nem itt a gyakori kérdéseken kéne ilyeneket kérni mert át is verhetnek. Inkább menj egy el ügynökséghez, egy rendeshez ott majd megmondják.Icon,VM,Attractive ezek Magyarországi legjobb ügynökségei érdemes még nézegetni a honlapjukat ott leírják mik az alapfeltételek és mit kell tennem.Ha szeretnél küldhetsz képet.
2016. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!