Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan legyek modell?

Hogyan legyek modell?

Figyelt kérdés

Hi! 😉😉


Nos, az az álmom, hogy modell legyek. Alakom jó, arcom szép (masok elmondasa szerint, szerintem nemnagyon) de mik az arányosságok?


Magasságom : 168 cm.

Testsúlyom : 47 kg.

Alkatom : pont jó



Szóval melyek az arányok? Én azoknak megfelelek?


17/L



2016. ápr. 13. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
173 cm a minimum, emellett a 90-60-90 mell-derék-csípő méret a maximum. Arcból nem a szépet keresik hanem a különlegeset, karaktereset.
2016. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2016. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy egy ilyen perverz helyen, mint a gyakori kerdesek nem mernem kitenni a sajat fotóm :( bocsi
2016. ápr. 13. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Bárki lehet modell, aki egy kicsit csinos. Keress valami fotóst, aki bukik a szép arcú tinikre, és az majd megígéri neked, hogy szupermodell lehetsz. A valóság persze hétköznapibb lesz, hiszen nyilván sem kapcsolatai nincsenek, sem tehetsége a fotózáshoz.


Párszor lesz..od, cserébe csinál neked portfóliót. Ha ügyes vagy, még a Somogy megyei Népújság Nap lánya rovatába is bekerülhetsz, vagy valami más ilyenbe, és megmérkőzhetsz a ki a szebb címért Kiszel Donatellácskával.

Betehetnek unalmas stockfotó-válogatásokba is, és lehetsz unalmas reklámcsaj cégek prospektusaiban. Fizetni nem fognak érte, de anyukád büszke lehet rád. Hát, ennyi.


Ha valami normális ügynökség felfedez, amire azért kicsi az esély, akkor csinálhatsz szép karriert, de ahhoz 180 cm-s magasság kell, szuper vékony alkat, és különleges arc. Na, meg munkabírás oda is.


Vagy csináltasd meg a melled, és akkor mehetsz a Playboyba.

2016. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. ápr. 13. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
Megint valaki, aki nem akar dolgozni :)
2016. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez minden ilyen kerdesnel felmerül xD
2016. ápr. 13. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem akar dolgozni? Épp hogy akar, mivel a modellkedés is munka, ráadásul nem is könnyű, rém fárasztó mondjuk 5 percig egyetlen pózban állni és ez még csinálok 50 pózzal utána. Kell egy jó állóképesség hozzá, meg türelem. Aztán ott van hogy vadidegen férfiak fogják öltöztetni... hát, én mondjuk inkább dolgoznék egy irodában minthogy hozzám érjen bárki is.

A fizetés meg egy modellnél arra sem elég hogy naponta megebédeljen belőle. Kivéve persze a befutott modelleket akik külföldön kapnak munkákat... de egy 170 cm alattiból ilyen sose lesz.

2016. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Én is modellkedek (bár én jóval fiatalabb vagyok :D) de szerintem megéri megpróbálni, a súlyod pont jó, a magasságodhoz:)
2016. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
álmodj királylány
2016. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!