Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek átverés? Voltam...

Lánc kérdése:

Szerintetek átverés? Voltam egy modellválogatáson és visszahivtak h szeretnének velem dolgozni és a megrendelőjüknek elküldenének rólam pár profi fotót-portfóliót.

Figyelt kérdés
Ehhez nincs másra szükségem mint kifizetni a 100 ezres portfólió elkészitését azt mondták kapok majd munkákat. Bizonytalan vagyok
2015. okt. 30. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem fizetném ki. Inkább keress egy fotóst aki megcsinálja. Sokkal olcsóbbra jönnél ki.
2015. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Egy hasonlón voltam én is egyszer. Ott - tehát ahol voltam - ez azt jeletnette, hogy tökmidnegy, hogy nézel ki, ha nem vagy kirívóan ronda, akkor azt mondják, hogy "akarunk veled dolgozni", kifizeted a 100000-et - ott is anny ivolt -, kapsz egy alap portfoliót, és néhány helyre elküldjük, azztán ha kelleszs valakinek, szólunk ,ha nem, akkor nem. Szóval voltaképp esélytleen, hogy munkát kapj. Ha csak nem nyomod magad, nem csinálsz meg midnent, amit voltaképp egy közvetítőcégnek kellene. Ugyanis az a cég, ahol voltam, nem tette meg, csak tett 1-2 lépést, és kész. Elvégre, a 100000 begyűjtése a céljuk.


Sokkal jobb, ha profi, ismert, bevált cégnél nézel utána, ha modellkedni szeretnél. Ők megmondják, hogy igen, van esélyed, avagy sem. Lehet, hogy 100000 helyett kcisit többe kerülne, de sokkal korrektebb lenne, mint ezek a cégek, ahol én is ovltam, és amibe te is botlottál.

2015. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Tapasztalatból mondom, hogy ne tedd. Én Pesten voltam a Netcastingnál, behívtak mondván látnak bennem valamit. Bementem, lefotóztak, beszélgettünk, és a csajszi mondta h ahhoz hogy tudjunk kezdeni valamit csináltatni kell portfóliót, laza 100.000-ért. És könyörgött h tartsuk a kapcsolatot, mert mekkora lehetőséget látott bennem. Na, ezeket a helyeket felejtsd el. Van egy olyan megérzésem hogy az Angel Face modellválogatáson lehettél, de lehet rosszul érzem :D A lényeg, hogy hozzájuk több osztálytársam is ment, őket is lehúzták 100-200.000-rel, mindenfélét megígértek nekik. Kaptak 1-2 kisebb munkát, és itt be is fejeződött.

Magyarországon kb. 4 modellügynökség van ami NEM kamu! Ez a Visage modells, VM, Attractive és az Icon. Ők ha látnak benned potenciált, akkor egy forinttal se fognak lehúzni, és a levegőbe ígérgetni. Próbáld meg náluk. Hidd el, nem éri meg több százezreket elpazarolni, főleg a szüleid pénzét, olvasgass interjúkat a neten, pl. Kajdi Csabától, de a felsorolt ügynökségek vezetőivel készített interjúban mind elmondja, hogy a kamu ügynökségek ebből élnek, hogy elkérnek százezreket. Az igazi ügynökségek megelőlegezik neked az árát, ha igazán nagy lehetőséget látnak benned és foglalkoztatni akarnak.

De a Te döntésed!

2015. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

loool

csak lehúzzák rólad a pénzt. mindenkit visszahívnak kb, a sok buta, naiv liba egójának meg ez hízeleg, azt hiszi, szép és kifizeti a sok pénzt. de munkát meg nem kap, mert ez egy kibas zott nagy ÁTVERÉS.

2015. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ami a kostolányi dezső téren van? az a fotóstudio is kamu?
2015. okt. 30. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazi modellügynökség nem kér tőled pénzt. Ha látnak benned valamit, akkor ők maguk intéznek neked portfóliófotózást és ki is fizetik.
2015. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, modell vagyok így hát tapasztalatból mondom, hogy ne fizess. Egy rendes modell ügynökség senkitől, soha nem kér pénzt!
2016. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!