Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Most komolyan, azok a csodaszé...

Most komolyan, azok a csodaszép modell alkat nők akik nem modellkednek, miért nem?

Figyelt kérdés
Most láttam a Berska oldalán ugyanolyan modellcsajt mint az egyik volt munkatársam... kb mintha ikrek lennének. Na de a munkatársam egy gyárban dolgozik szar robotmelót. Az ilyen miért nem megy modellnek? Azzal is keresne annyit mint egy gyárban... sőt ha befut akkor jóval többet. Az ilyen miért szenved egy gyárban ha megélhetne könnyebb munkából is?
2015. máj. 4. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kép? :D


Amúgy ki tudja, lehet hogy nem olyan beállítottságú..

2015. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy a modellkedés könnyű munka?
2015. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A modellkedés nehéz, áldozatokkal járó munka, ha azonnal megkeresnék, akkor se tuti, hogy elfogadná és meg is értem.
2015. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A külső nem elég a modellkedéshez. Már ha keresni is akar vele az ember, kell hozzá egy bizonyos mentalitás, stressztűrő-képesség és igen erős nyelvtudás.

Meg van, aki egyszerűen nem akar modellkedni és kész.

2015. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, szerintem tök szép arca van, a teste is csodás, mert sportol, atletizál, tehát nem az a túl izmos kategória. Tök szép természetes szőke haja van, angolul is tud, minden. És egyszerűen fel nem fogom, hogy miért nem ebből él:D helyette ő sem tudja még mit akarsz szerintem
2015. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért gondoljátok, hogy minden lány álma a modellkedés? Egyrészt fárasztó, egyáltalán nem könnyű munka. Fizikailag elfáradsz, viszont nem igényel semmiféle agyi munkát. Nem minden szép nő vágyik erre.
2015. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!