Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy itt ténylegesen fotózásról (modellkedésről) van szó? Továbbiak lent.

Figyelt kérdés

Szóval ma délután bejelölt egy csaj facebook-on, majd írt egy üzenetet, hogy modellkedni akaró lányokat keres. Mivel engem az ilyen téma érdekel, így gondoltam megkérdezem milyen fajtáról lenne szó. Írja, hogy "melltartóban és nélküle fotózok havi 2 millióért ,a fizetés egyből a fotózás után van,ez havi egy nap munka" Maga a nő elég titokzatosnak tűnt, és állítólag valami new york models nevezetű valami lenne ez.Vajon tényleg pár képért ennyit lehetne kapni ? Csak engem gondolkodtat el, hogy ez biztos fotózás lenne -e ?

A válaszokat előre is köszönöm !



2015. márc. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A keresett valószínűség a nullához konvergál.
2015. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így érzem :)
2015. márc. 16. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
1000% hogy kamu
2015. márc. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

irónia: nyilván lehet bármilyen tapasztalat vagy referencia nélkül kevés munkával havi kétmilliót keresni. tök valószínű, hogy csak úgy a Facebookon rádtalálnak egy ilyen ajánlattal. sokkal valószínűbb, mint megütni a lottó főnyereményt úgy, hogy nem is vettél szelvényt...


komolyan: a havi egy nap munkával két millió forint nem tűnik túl valószínűnek. pláne tapasztalatlan, ismeretlen kezdőként kizártnak tűnik. főleg ártatlan "melltartóban és nélküle" fotózással.

a zavarosban halászó cégek úgy szokták csinálni, hogy HAVI díjat igér, hogy felkeltse az érdeklődésed, de amikor szerződést köttök, akkor már NAPI, vagy méginkább ÓRAdíjat írnak a szerződésbe. persze, ha felszorzod a napi vagy óradíjat, akkor matematikailag kijöhet belőle a kétmilliós havi bér, csak soha nem fognak neked annyi munkát adni, hogy ténylegesen keress vele annyit.

az is elég valószínű, hogy amikor naivan odamész, akkor azzal indítanak, hogy vetkőzz le, mert látni akarják a testedet. aztán kiderül, hogy a magasabb díjért nem csak fotózni kéne, mert a szexfilm sokkal jobban fizet. aztán lehet, hogy jön az is, hogy a meztelen kép/videó nem elég, kéne csinálni egy kis akciót is, hogy lássák, hogy viselkedsz a szereposztó díványon. persze a referencia munkáért még nem fizetnek, pénz majd csak a többi munkából lesz, ezt most vállald be ingyen, hogy legyen később fizetős munka is....aztán nem biztos, hogy lesz is...

2015. márc. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!