Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit gondoltok a modellkedésről?

Forever 18 kérdése:

Mit gondoltok a modellkedésről?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja nekem h különleges szépség vagyok és h modellkedjek. De nem tudom h jó ötlet-e. Szerintetek??

#tanácstalanság #Modell legyek?
2014. aug. 23. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? Akkor megmondom.
2014. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék annyira képet küldeni... Én inkább arra kérdezek rá h amúgy szerintetek vannak-e veszélyei és van-e értelme.
2014. aug. 23. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
mindennek van veszélye,annak is ha lemész a boltba mert elcsaphat egy autó....amúgy nagyon félreérti mindenki a modellkedést. nem kell lefeküdnöd senkivel sem hogy előrébb juss (ez a legnagyobb tévhit) nem leszel sem anorexiás sem bulimiás (de ez kb bárkivel előfordulhat,ez már mentálisan akkor most is benned van) és ne azért csináld mert mások azt mondják,hanem azért hogy te egyáltalán ezt szeretnéd csinálni? ez az álmod? vagy csak mert mások mondják..? amúgy menj el egy jó ügynökséghez és majd ők eldöntik hogy kellesz-e nekik,és hogy lehetsz-e modell
2014. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom :)

Modellkedek szóval tudom milyen is.

Kell a magasság, méretek, és tűrö képesség ;) hajrá

2014. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!