Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A VM írta nekem, ezek szerint...

A VM írta nekem, ezek szerint lehet még esélyem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap írtam nekik, és küldtem képeket. Ma írták, hogy az egyetlen problémájuk a magasságom (170cm), de ha tudnék még nőni (16 éves vagyok, anya majd' 180cm, csak a gerince miatt tünik alacsonyabbnak, apa kb 175cm, vagyis a gének adottak), akkor szívesen látnak, írjak, ha változott a helyzet. (Ők ugye hosszú távban gondolkodnak, szóval így érthetőbb). A kérdésem, hogy mit reméljek, ez biztatás?

2015. jan. 15. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az. Ha nősz pár centit, akkor mehetsz újra :)

Jobb dolguk is van, minthogy esélyteleneket hívjanak vissza :)

2015. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne remelj, 16 evesen mar biztos nem fogsz sokat noni, max 1-2 centit. Sok magas laby van, 170 centivel nem nagyon rughatsz labdaba.
2015. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagy, nem hinném hogy 1 centinél többet fogsz nőni. De majd kiderül... őszintén szólva én úgy gondolom te jársz a legjobban ha soha nem leszel modell.
2015. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is ugyan ez volt a VM-mnel. Altalaba mindig azt mondjak ha nosz jelentkezz.. szerintem at veres. Nottem. De en oda tobbet nem

2015. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsónak: a legtöbbet nem hívják vissza :) tehát,ha azt irják,hogy menj ha nőttél,akkor látnak benned valamit :)
2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aurora117 ***** válasza:
próbálj meg ágaskodni miközben mérik a magasságod
2015. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én erre csak azt tudom mondani, hogy gimiben első évben a 2. voltam a tornasorban, és utáltam a magasságomat. 4. év végére a középmezőnybe kerültem a 168 cm magasságommal. SZóval van, aki nem nagyon nő 14 felett, van, aki igen. Pár centit még nőhetsz, ha 16 vagy, de 180, mint anyukád, az garantáltan nem leszel.
2015. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!