Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek, szerintetek...

Mi a véleményetek, szerintetek lehetek modell? thx

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 23. 19:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok:D pedig vannak olyan fiu modellek akiknél sokkal jobban nezek ki! És amúgy miért kell egyből negatív véleményt alkotni rólam?Egyáltalán nem vagyok nagyképű,sportember vagyok,és senkisem az akinek làtszik,nemvagyok rendetlen,csak ezt a képet raktam fel..de azért köszönöm a véleményt:D
2014. okt. 23. 22:01
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"pedig vannak olyan fiu modellek akiknél sokkal jobban nezek ki!" "Egyáltalán nem vagyok nagyképű"


Na jó, de azért a szerény kategóriába sem tartozol. :))))

2014. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Azért ez a gyerek eleg jol nez ki:D kit érdekel hogy szerény e vagy nagykepu??
2014. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki tisztában van a küldő adottságaival az attól még nem nagyképű. Mindenkinek van ,hogy valakinél tudja hogy szebb. Ez nem nagyképűség csak tény.

Kivéve ha nincs igaza, akkor tényleg nagyképű.

2014. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Majd ha úgy nézel ki mint Toni Mahfud
2014. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
15%
Szerintem helyes vagy:D lehetsz modell,csak ezeknek nincs semmi stilusuk,nemismerik be ha valaki jól néz ki-.- :D
2014. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Fhúúú ezt most komolyan kérdezed? Viszont búzapartin te lennél a király :)
2014. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha van karaktere, és egyedisége az arcodnak. De ezt majd a szakemberek úgyis eldöntik. Vagy kellesz nekik, vagy nem. De az egyszer biztos, hogy én semmit nem látok az arcodból.
2014. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszi,1.értelmes vàlaszolo:D
2014. okt. 24. 21:39
 20/22 anonim válasza:
Igen idióta vagy,hogy kitetted ide ezt a képet,csak azért, hogy pozitív hozzászólásokon élvezkedj, a negatív hozászólókat meg leszólod.Ha tényleg kíváncsi lennél a véleményekre,akkor a negatív hozzászólásokat is ugyanúgy értkelnéd.De mivel csak a pozitív hozzászólásokat tudod értékelni éd a negatívakat leszóllod csak azt bizonyítod,hogy egy kis egoista páwa gyerek vagy.Nem mondom, hogy nem lehetsz modell mert miért ne lehetnél. De ahhoz stílus kell és sok munka. Sok sikert.
2014. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!