Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetek modell?

Evans kérdése:

Hogyan lehetek modell?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok az erősebbik nemet képviselem és már többen mondták, hogy kellene magamra aggatni némi izmot és elmenni modellkedni, mert jóképűnek tartanak csak a testi adottságomon kellene egy kicsit gyúrni/ szó szerint/ annyira utánnajártam a dollgoknak, hogyha komolyan akarom csinálni akkor kell majd készítenem egy portfóliót profi fotóssal ami eléggé drága de visszajön a pénz ha egy két modellügynökségnek beviszem és munkát ajánlanak, a kérdésem az lenne, hogy nem vagyok e túl idős ehez az egészhez? ha főállásban akarom csinálni akkor ez mivel fog járni? elsősorban tapasztalatokat kérnék, hogy hogyan lehetek modell mi kell hozzá és hogyan zajlik egy modellnek hétköznapjai? nem karrierre vágyom és fényűzésre csak érdekel , hogy valóban érdemes e belekezdeni?

2014. szept. 30. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:
18-25 év között szoktak keresni modelleket a legtöbb helyen. Persze 26 évesen is lehetsz, de nagy dolgokra ne számíts már ennyi idősen. Magyarországon egyáltalán nem lehet belőle megélni, szóval ilyen mellékállásnak/hobbinak megfelel, de ennyi. Szerintem mondjuk nem éri meg a fáradtságot. Sok utazás, sok pénzbe van, sok időt elvesz.
2014. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!