Pinky Baba kérdése:

Molotov Attila?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne hogy tudtok e valamit Molotov Attila nevű fotósról, tapasztalatok és minden más érdekelne.

Facebookon írt rám és nem tudom hogy bízhatok e benne vagy hogy milyen munkái vannak meg hogy helyileg hol talalható.



2014. okt. 3. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

névtelenül kommentelve mindig erős érv egy vitában, hogy mások is névtelenül kommentelnek, ezért nekik nincs igazuk...


nem volt itt semmi sárdobálás, csak véleményeket írtak emberek a képeiről, meg arról, hogy mennyire bizalomgerjesztő, ha valaki profilkép, saját honlap és valami nyilvánosan elérhető referencia nélkül a Facebookon, vagy plázákban leszólítva keres meg lányokat, hogy fotózná őket.


8-as azt írja róla hogy itt meg ott jelentek meg képei és ilyen meg olyan szakmai érdemei vannak. ez akár így is lehet, de mindezt honnan lehet megtudni róla azon kívül, hogy ezen a névtelen oldalon valaki névtelenül és arctalanul bemondja ezt?

ha rákeresel ennek a híres és sikeres fotósnak a nevére, akkor az eső találat a Facebook oldala, a második meg ez a kérdés. sehol nincs még említés sem a híres referenciákra, ami alátámasztaná mindazt, amit állítasz. ettől még lehet igaz. lehet jó fotós és remek ember is. de ettől még ez a felállás így nem bizalomgerjesztő és nem használ a megítélésének. egyáltalán nem csoda, hogy a kérdező tapasztalatokat kért.


hogy a képei milyenek, azt meg mindenki el tudja dönteni, ha megnézi és összehasonlítja másokéval. ehhez egyébként nem szükséges, hogy értsen is a fotózáshoz, vagy bármit "letegyen", pláne amig névtelenül kommentel - akár pro, akár kontra.


szerintem nem rosszak a képei, de én sem tartom kimagasló alkotásoknak. kb olyanok a fotói, mint bármelyik fotós csinál a meglehetősen népes középmezőnyben. főleg egyediséget nem sokat látok az egyhangú portréiban, persze lehet, hogy csak azért van, mert a fotó nézebtben ömlesztve jelennek meg az összes. már csak ezért sem ártana, ha volna egy honlapja, vagy legalább egy válogatás album a legjobbakból, netán a nyomtatott megjelenéseket is összegyűjtve, mert így még, ha vannak is kiugróan jó képei, azok is elvesznek a többi között.


az meg általános jótanács minden lánynak, hogy egyedül (értsd felnőtt kísérő nélkül) ne menj fotózásra még ismerős fotóshoz se nagyon, ismeretlenhez meg pláne ne - és ez nem attól függ, hogy híres, vagy mások mit gondolnak róla, hanem arról, hogy jobb félni, mint megijedni.

2015. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Láttam már sokszor a munkáit, a tüntetéseken készült riportfotóit is. Drasztikusan jó képeket készített a rendőrök brutalitásáról, amit a magyar emberek ellen követtek el. Megtaláljátok még néhány portál archívumában a képeit. A lányokról 90%-ban portrékat láttam tőle. Egyedi stílusa van, amit lehet szeretni, vagy lehet nem szeretni, de a technikai tudását elég nehezen lehetne kétségbe vonni. Gyönyörű lányokat fotóz. Az Icon Model Management a fő partnere. Azért ez elég sokat elmond róla annak, aki egy picit is ismeri a hazai modellipart. A lányai a hazai kifutókon is, magazinokban is, de a nemzetközi piacokon is dolgoznak. Az IMG-Paris -nál is van modellje. Nem ügynökségként, hanem menedzserként ténykedik. Volt nála fotózáson két ismerősöm is. Nála kötelező a szülői jelenlét a fotózáson. Szerintem normálisabban kevesen állnak a lányokhoz.
2017. ápr. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem újra: amik a Facebookos oldalán vannak, azok gyengén világított, rosszul retusált tucatképek amiket az összes fotós meglő amikor műteremben kezdi el próbálgatni a szárnyait. Más képeket nem találtam tőle, pedig direkt kerestem a tüntetésekről készült fotóit, de sehol sem találtam. Amúgy Nekem egyre inkább az az érzésem, hogy Ő maga fényezi itt magát, túl sok a belsős infó néhány válaszban ami amúgy senkit sem érdekel. :)
2017. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 its_me_lila válasza:
Szia, én is voltam nála fotózáson és olyan ügynökségekkel dolgozik együtt, mint az Icon (Palivin Barbi is ott van leszerződve)
2017. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!