Pinky Baba kérdése:

Molotov Attila?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne hogy tudtok e valamit Molotov Attila nevű fotósról, tapasztalatok és minden más érdekelne.

Facebookon írt rám és nem tudom hogy bízhatok e benne vagy hogy milyen munkái vannak meg hogy helyileg hol talalható.



2014. okt. 3. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy fotós a Facebookon keres meg téged valamivel és a Facebook megjelenése alapján nem tudod eldönteni, hogy mit gondolsz a munkájáról, az régen rossz.

Úgy látom, hogy neki még egy felismerhető profilképe sincs a FB-n. Szerintem semmi okod nincs megbízni valakiben, aki üzleti célra használja a Facebookot és idegeneket keres meg úgy, hogy közben nem vállalja hozzá az arcát. Elég sok más fotós van, akiről többet meg tudsz állapítani a profilja alapján, keress inkább mást!

2014. okt. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. okt. 11. 21:14
 3/14 anonim válasza:
Nekem is ír Facebookon! Pont ma. Pár hónappal ezelőtt találkoztunk vele A miskolci plázában a H&M-ban. Amíg én próbáltam a ruhákat beszélgetett apukámmal. Azt mondta neki hogy megbízható meg hogy a fotózásokon kötelezőnek tartja a szülők jelenlétét. Ami pedig a fotóit illeti a Facebookon is vannak fent szóval te is láthatod. Szerintem jók a munkái. Hogy hol található abban nem tudok segítenni.
2015. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem igazán tetszenek a képei. Nem ismerem személyesen, nem hallottam még róla, de szakmailag nem egy nagy was ist das.
2015. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Hihetetlen mennyire okos emberek vannak, akik nem egy fotós munkáira kíváncsiak, hanem a fejére. A képei nagyon jók. Egyedi a világítás, amit alkalmaz.Látszik, hogy nem egy kis buzeráns fotós készítette a képeket. Elég megnézni FB-n az ismerőseit és látható mennyire komoly az ember. Nagyon jót mosolygok azon a hozzászólón, aki szerint egy nagy etwas. Kíváncsi lennék, hogy készített-e már a csávócska legalább egy olyan képet, ami akár csak megközelíti is a Molotov legrosszabb fotóját. A két arctalan okoskodóról semmit nem tudunk, csak a Molotov képeit látjuk. Azok közül sok igen jó fotó. Azt mondod, írt neked, akkor kérdezd meg, hogy hol tudod elérni. Miért másoktól kérdezed ezt ?
2015. jún. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondta a harmadik arctalan okoskodó. Szerencsére nem szorulok rá, hogy itt bizonygassam a szakmai felkészültségem. Véleményt kért, én elmomdtam. Nem hiszem, hogy az alapján kellene megítélni egy fotóst, hogy kiket ismer és ettől "komoly" lesz. A kèpeiben viszont nincs semmi extra, bár vitathatatlan, hogy az itt agyondicsért színvonalnál egy kicsit jobbak.
2015. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Miből fakad ez a nagy önbizalmad ? Mit mutattál fel eddig életedben a fotózás területén ?
2015. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Elindult itt egy kis sárdobálás egy olyan fotósra, akiről annyi rosszat lehet elmondani, hogy nem egy magamutogató fajta, nem posztol magáról képeket és annyit, hogy van aki szerint nem különlegesek a fotói. Mivel van vele közel két tucat közös ismerősöm, ezért megkérdeztem három ismerősömet is, hogy mit lehet róla tudni. Egyikük, aki producerként dolgozik, elég jól ismeri. Modellek felfedezésével és menedzselésével is foglalkozik. Több lányt indított már el ezen az úton. Riportfotói közül van pár ismertebb. Jelentek meg fotósorozatai divatbemutatókról, meg hasonló eseményekről a Glamourban, Cosmoban, Elle-ben, Marie Claire-ben. A politikai riportfotói 2006-tól jelentek meg a hírportálokon.Szerintem mikor látod az oldalán a képeit, akkor sokkal hitelesebb, mint azok, akik leszólták úgy, hogy semmit nem tudunk róluk. A kérdést feltevőnek azt javaslom, hogy írjon neki, kérdezze meg tőle, hogy milyen céllal írt neki. Fölösleges itt érdeklődni, amikor van hozzá közvetlen elérhetősége is.
2015. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szerintem nem eg
2015. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
y nagy was ist das. Az sárdobálás? Gratulálok! :)
2015. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!