Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Vélemény a külsőmről? Vivien...

Vélemény a külsőmről? Vivien 18 Modellkedni szeretnék!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. júl. 29. 15:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az alakod tökéletes, viszont semmi természetesség nincs benned. Gondolok itt a szolizott bőrre, a rengeteg sminkre, de első sorban a semmitmondó tekintetre (már ahol látszik), és a mesterkélt arckifejezésekre.
2014. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egyet kell értenem az előttem szólókkal, tényleg természetellenes vagy. Olyan rondán természetellenes, még ha az alakod szép is. És... Te komolyan 18 vagy, vagy ezt csak bekamuztad? Mert nézel ki úgy 25-30nak, tényleg.
2014. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy szeplős vagy? Ez akár előnyödre válhat, hisz nem mindenkinek van. Viszont ha modell akarsz lenni, az a minimum, hogy leszoksz a szoláriumról (nem csak nem szép, de durván káros is, öregíti a bőrt, ezért is nézel ki idősebbnek), és a fekete haj sem természetes, hisz ritka az, amikor egy fehér bőrű nőnek ilyen fekete a természetes haja. Tényleg menj rá a természetességre, mert így nem fogsz célt érni.

L22

2014. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az alakod tök jó, de az arcod szerintem sem alkalmas és a bőrszíned is nagyon ronda. Egyébként először én is 30-nak saccoltalak volna, nagyon koravén arcod van.
2014. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

alak: nem

arc: nem

póz: nem

magasság: nemnemnem

2014. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Sajnos nem.
2014. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
2014. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk milyen magas vagy, pedig egy modellnél ez nagyon fontos lenne. Mondjuk amúgy sincs esélyed, teljesen átlagos arcod van, a bőröd ronda szolis, a szemöldököd is ocsmány.
2014. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
minek mutogatod ennyire a segged? senki nem kiváncsi rá.
2014. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
az alakod ugyan szép de modellkedéshez így ránézésre soknak tűnik és alacsony is vagy szerintem (bár cáfolj meg ha nem) és ezekből a képekből semmi nem látszódik. olyan kép kellene ahol fel van gumizva a hajad,nulla smink és CSAK az arcod,nem a melled. ja és nem tudom hogy felnyomtad-e push up melltartóval vagy sem,de igen ez így nagynak tűnik és modell szakmában 90cmes mell felett már nem sok esélyed van. szemöldök...igen elmondták előttem az szörnyű. bőröd sem túl jó,a modelleknek egyáltalán nem szabad barnulniuk,te pedig egyenesen néger vagy
2014. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!