Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A fogszabályzó megakadályozza,...

A fogszabályzó megakadályozza, hogy modell legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

14 éves vagyok és még egy évig lesz rajtam a fogszabályzó, a igazi kérdésem igazából az volna, hogy így jelentkezhetek modellügynökséghez (VM, ICON, Visage, Attractive)? És ha nem akkor 1 év múlva úgyis megint megpróbálnám:)A magasság meg a méretek rendben vannak, az arcom az nem tudom, hogy meg felel-e, de ponnt ezért szeretnék jelentkezni, hogy kiderüljön:)

14/L



2014. júl. 14. 10:36
1 2
 11/13 Aurora117 ***** válasza:
18 sem késő elkezdeni ezt a szakmát. Engem 15 évesen utasítottak el, ahol azt mondták? 18 évesen is ráérek. 15 évesen bőven van időd elkezdeni. 16 év alatt nem is ,mehetsz európai kifutókra. Fogszabival meg nem lehetsz modell :)
2014. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De lehet modell !! :) én is faszabályzós vagyok és mégis modellkedek(VM) Pl Farkas Zita a tavalyi EML győztes is fogszabis volt!! :)

ha nagyon zavarják az ügynököket akkor vagy belső vagy átlátszóra kell cserélni! :)

2014. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Értem:) köszönöm a sok hasznos választ:33
2014. aug. 6. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!