Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A fogszabályzó megakadályozza,...

A fogszabályzó megakadályozza, hogy modell legyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

14 éves vagyok és még egy évig lesz rajtam a fogszabályzó, a igazi kérdésem igazából az volna, hogy így jelentkezhetek modellügynökséghez (VM, ICON, Visage, Attractive)? És ha nem akkor 1 év múlva úgyis megint megpróbálnám:)A magasság meg a méretek rendben vannak, az arcom az nem tudom, hogy meg felel-e, de ponnt ezért szeretnék jelentkezni, hogy kiderüljön:)

14/L



2014. júl. 14. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem,elmehetsz a castingra.Ha a méreteid megfelelőek,és alkalmasnak tartanak a modellkedésre,tetszel nekik,akkor valoszinüleg azt fogják mondani hogy ha levették a fogszabalyzódat,akkor visszahívnak.Mert hogy ha jól tudom,fogszabalyzóval nem lehet modellkedni.Sok sikert!
2014. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem probléma.

14 évesen úgyis leginkább tesztjeid lesznek először, mire esetleg mehetsz külföldre addigra leveszik.:)

2014. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a választ:) Ennek most tényleg örülök:DD Nem bírnék még 1 évet várni, meg ugye az se jó ha kifutok az időből, szóval minél hamarabb annál jobb:) Köszönöm még egyszer<3
2014. júl. 14. 13:31
 4/13 anonim ***** válasza:
nem probléma,vannak fogszabályzós modellek is,és amúgy sem sok olyan képet látsz ahol a modell teli fosorral mosolyog :D és igen igaza van az előttem lévőnek,még először test fotóid lesznek, és ilyen idősen még nem mehetsz külföldre,majd csak jövőre és ugye ott már lényegesebb hogy van-e rajtad, de ha addigra leszedik akkor nincs para. ezt az ügynökséggel beszéld meg:)
2014. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. júl. 14. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem most szedték le a fogszabim és 3 hónapja modellkedem :)

Szval igen lehetsz :D csak szedjék le minnél hamarabb ;)

2014. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) hát még 1 év körülbelül azt mondta az orvos, de lehet, hogy már hamarabb is leszedik:) viszont az is lehet, hogy csak később:(
2014. júl. 15. 09:11
 8/13 anonim ***** válasza:
ilyen éjszakai gumis(?) fogszabályzót nem kaptál mellé? mert ha azt tényleg rendszeresen hordod akkor hamarabb rendbe jön. nekem is 1évig kellett volna de mivel hordtam amit adtak így felgyorsult és egy fél év volt csak
2014. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem éjszakai:) Rendes fogszabályzó, amit nem tudok leszedni:DD De azért köszönöm a választ:)
2014. júl. 15. 16:45
 10/13 A kérdező kommentje:
Jajj, félreértelmeztem a válaszodat, de amúgy nem, nem kaptam mellé éjjeli gumis fogszabályzót vagy mit:D
2014. júl. 15. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!