Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Facebookon olyan üzenetet...

Facebookon olyan üzenetet kaptam, hogy olyan fiatalokat keresnek, akiket érdekelnek kül. Modellmunkák? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az üzenet a következő: Szia (nevem)! Azért jelöltelek ismerősnek, mert az adatlapodra feltöltött képed felkeltette érdeklődésemet! Az ügynökségünk folyamatosan keres fiatalokat különböző produkciókhoz (katalógusfotózások, divatbemutatók, reklámok stb..). Júliusban jövő hétvégén Veszprémben fogunk tartani egy ingyenes tesztfotózást, ahol olyanokat keresünk, akiket érdekelnek a különböző modellmunkák! A képek alapján örömmel venném, ha részt vennél ezen a fotózáson! Nem tudom érdekel-e a lehetőség?(19 éves kor alatt szülővel lehet részt venni) www.ingyenfotozas.accom.hu


ez most kamu lehet? van valaki, akinek van bármilyen tapasztalata?

15/L



2014. júl. 6. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyenről, hogy facebookon keresgéltek cégek.

Szülővel lehet menni, ergo annyira veszélyes nem lehet, meg a honlap is igazinak tűnik. Ha van ott telefonszám, anyukád érdeklődhet bővebben is.

2014. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve most látom hogy egy ismerősöm a modellek között van. :) Szerintem nem kamu.
2014. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy komoly cég biztos nem fog facebookon keresgélni.

A referenciakönyvük nem igazán győz meg. A komoly munkák csak általános felhívások, olyat bárki kitehet. Inkább piti statisztamelókra számíthatsz maximum.

A "modelljeik" fotói pedig nagyon gyengék, ha ilyeneket teszel a "portfóliódba" egy profi körbe fog röhögni. Bár a modellek is inkább csak átlagos lánykák, nem sok olyan van, akinek érdemes nevezni a modellszakmában.

Ingyen pedig semmit nem adnak, biztos van benne valami buktató...

Ha mindenképp modellkedni szeretnél, valami megbízható ügynökségnél házalj, ha tényleg van esélyed, akkor megelőlegezik neked a költségeket és valódi munkákat is kapnál.

De ha úgy gondolod, és a környéken laksz, menj el, azzal még nem veszítesz semmit. Viszont nagyobb távolságnál szerintem kár erre pazarolni pénzt és időt.

2014. júl. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

KAMU!

Jó ügynökségek: Attractive, Icon, Visage, VM.

2014. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajmeresztően gyenge képek vannak a "modell"-ekről, ez intő jel. Egy része egyébként egészen csinos lányka, nem tudom, hogyan sikerült ennyire rondára fotózni őket, ez is egy képesség :-).

Abba gondolj bele, hogy a modelleket többnyire fotózásokra, bemutatókra, filmezésekre közvetítenék ki, így a megrendelő oldalon hemzsegnek a fotósok. Ha egy "ügynökség" ennyire gyenge képeket tud felmutatni, akkor egy darab fotóst sem tudott meggyőzni, hogy legalább bartelben fotózzon (fotóz mondjuk 4 órát egy válogatáskor, cserébe kap pár lányt egy napra, amikor neki kell, ez így egy korrekt játék). Ez azt jelzi, hogy egy darab fotóst sem ismer. Akkor pontosan honnan is vannak megrendelőik? Nem láttam valódi fotókat, csak a tesztfotókat, így megintcsak kérdés, a korábbi munkáiknak hol vannak a referenciáik. Kamu, szerintem is, pénzt fognak kérni valamilyen indokkal.

2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamu, nehogy bedőlj nekik.
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A képek iszonyatosan rosszak!! A "modellek"-ben nincs semmi különleges..Ahogy írták, ha a közelben laksz elmehetsz, de amúgy nincs értelme erre pazarolni az idődet.
2014. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!