Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szeretnék egyszer modell...

Szeretnék egyszer modell lenni (? ) (képek)

Figyelt kérdés

Sziasztok én 12 éves vagyok:) 159 cm és 40 kg :)

persze tudom hogy még elég fiatal vagyok és nem is most gondoltam hanem pár év múlva, nem vagyok kövér se vékony és nem mondom hogy tökéletes lennék de én szépnek tartom magam:) itt van pár kép: [link]

[link]

[link]

file:///C:/Users/Heni/Pictures/Camera%20Roll/Snapshot_20140512%20(9).jpg

file:///C:/Users/Heni/Pictures/Camera%20Roll/Snapshot_20140512%20(36).jpg

file:///C:/Users/Heni/Pictures/Camera%20Roll/Snapshot_20140512%20(37).jpg

file:///C:/Users/Heni/Pictures/Camera%20Roll/Snapshot_20140512%20(11).jpg


2014. máj. 25. 12:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
39%
Szia! Ezt ilyen korban nagyon ritkán lehet (szerintem) eldönteni. Vagy mar ennyi idősen is nagyon szep vagy vagy esetleg majd 14 eves korodra megvaltozol egy picit és akkor lesz sokkal karakteresebb arcod! Szerintem, varj, amíg nem ered el a 170cm-t, mert anélkül nagyon kevés az esélyed, és töltsd be a 14-et, de min. a 13-at! Addig is figyelj, hogy mit eszel! Ne fogyokurazz!!!! Csak egyel kevesebb édességet, mint most! Egyenként, szerintem nem vagy kövér, de akar meg is hizhatsz! Ha van kérdésed irj nyugodtan! 14/L
2014. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!