Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen modellnek lenni?...

Milyen modellnek lenni? Magyar modellek modellkednek Amerikában? TUdtok jó és rossz tulajdonságokat is? Ugye kevés modell szenved anorexiában? : O: )

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
hat en meg csak kezdo vagyok de szerintem nagyon jó, és persze nagyon sok lány utazik ki amerikábal és ott is dolgozik:) a tulajdonság alatt nem tudom mit értessz, de én egy olyan modellt se ismerek aki ezzel felvág stb..:) és persze nem szabad sokat enni de azért kell az egészséges külső, az anorexiás lányok nem modellnek valók:)
2013. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok magyar lány utazik az USA-ba modellkedni?? Ez hatalmas tévedés. Kb minden 5000. modellnek adatik meg, hogy kihívják oda. Pl most Palvin Barbara kint van, de nagyon ritka....
2013. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom Mihalik Enikő kint is él. Mondjuk azok akik Amerikába mennek, azok sem tavaly kezdték.. Jó: ismert és elismert vagy(már ha), rossz: folyton úton vagy és semmi másra nincs időd, még a családodra sem. Attól függ, mit értünk anorexia alatt, mert rengeteg csontsovány van, akire mégcsak ránézni is rossz, de nyugi, az ismertebbek simán csak "nagyon vékonyak".
2013. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :) de szerintem inkább akkor kihagyom a modellkedést , ha azon kívűl semmire nem lesz időm :) köszi

csak kíváncsi voltam!:)

2013. dec. 22. 10:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a befutott modellek küzdenek csak időhiánnyal, egy kezdő modell nem.
2013. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mindegy hogy csúnya vagy , vagy szép, a smink csodákra képes. a lényeg igazából hogy vékony legyél és hosszú lábaid legyenek.
2013. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg magyar modell dolgozott már vagy dolgozik Amerikában...most nem azért, de ez ebben az iparban nem számít luxusnak! Persze egy kezdő nem fog kelleni az ottani ügynökségnek, de Ázsia után ha jó (erős) a book-od, akkor simán leszerződhetsz egy New York-i vagy LA-i ügynökséggel :)
2014. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :))
2014. jan. 6. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Hisz pénzt, rajongókat és világhírűséget is szerezhetsz azzal, hogy belemosolyogsz egy kamerába és szép vagy.

Persze! Nagyon sokan.

Jó: már elmondtam az elején :) És sok mindent kipróbálhatsz, utazol.

Rossz: maximum az lehet a legnagyobb bajod,hogy elfáradsz és nincs életkedved sem. De felhörpintesz egy kávét és folytatódhat a fotózás!

Nem :) Főleg, hogy nekik nem kell éheztetniük magukat, mert eleve vékonyka alakjuk van. Ha valaki elvetemült akkor lehet anorexiás. De pl Palvin Barbi sem az, mégis csinos és világhírű.

2014. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!