Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Színészek, modellek segítség?

Színészek, modellek segítség?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátnőmmel a westend tetőtéren sétáltunk, és odajött hozzánk két nő. Elmondták hogy a movie star studio szereplőválogatást tart, illetve videóklippekhez és modellkedéshez keresnek embereket.


Mondták hogy az egész teljesen ingyenes. Ma fel is hívtak hogy holnap lenne egy egyszerű szituációs gyakorlat, oda keLlene mennem a szülőkkel. A biztonság kedvéért rákérdeztem telefonon is hogy teljesen ingyenes e, és úgy néz ki hogy igen. Állítólag egy producerrel vagy tudom is én hogy kivel fogok beszélni.



Tetszik is a dolog, de itt az oldalon is sokan beszélnek átverésekről, rejtett költségekről.

Szóval szerintetek érdemes megpróbálni? Max ha bármilyen indokkal pénzt kérnének, akkor ott hagyom.


Láttok rá esélyt hogy van értelme a dolognak?


2013. nov. 25. 19:11
 1/1 Gress Hogan válasza:
érdemes lenne elmenned, mert ritka az ilyen lehetőség! De ha valamit alákel írnod akkor azért olvazsd el mert ők sem ingyen dolgoznak .. ;)
2013. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!