Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellek, ti mennyit esztek...

Modellek, ti mennyit esztek egy nap?

Figyelt kérdés

Le tudnátok írni nekem egy napi étrendeteket és hogy mennyit szabad ennetek ahhoz hogy tartsátok a súlyotokat és mennyit a fogyáshoz? Mennyit sportoltok/tornáztok egy nap?

Előre is köszi! :)



2013. nov. 23. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Topmodell diéta:

-reggelire semmi

-ebédre semmi

-vacsorára 1 gramm kokain

2013. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget:DD
2013. nov. 23. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
a modelleknek áztatott papírt kell enni hogy vékonyak maradjanak. Na meg ecetet inni.(halál komoly nem vicc)
2013. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Aurora117 ***** válasza:
Ez hülyeség. Az a lényeg,hogy tartsák az alakjukat, fontos, hogy sportoljanak. Attól még ,hogy vannak, akik éheztetik magukat, nem kell kollektívnek tekinteni
2013. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok zöldség, gyümölcs, hús és semmi gabona, hüvelyes. És persze rengeteg sport. Én nem vagyok modell, se én így tartom az alakomat és annyit eszek, amennyi jól esok.
2013. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

xDDDD mekkora baromságokat írnak itt -.-

fiú modell vagyok és annyi a lényeg hogy ami megvan beszélve azt a súlyt tartani kell..minde1 hogy mit eszel..

Ja és még annyit,hogy ha többet akarsz enni akkor lejársz futni pl..ennyi..

2013. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ohh fiú modell OMG szexiii:) Najó viccet félretéve, te hány kalóriát viszel be a szervezetedbe egy nap, hány kiló vagy és mennyi a megengedett? Előre és köszi:)

u.i: Melyik modellügynökségnél dolgozol? Én is nagyon szeretnék modellkedni, de 55 kg vagyok, szerinted ez megengedett egy 175 cm-es lánynek? :)

2014. jan. 25. 16:29
 8/9 anonim válasza:
utolsó kérdésedre a válasz: simán.
2014. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már nevetni sem tudok azon, hogy azt írják papírt, ecetet, vagy vattát kell enni. Ez nem igaz. Az "igazi" modelleknek alapból olyan az alkatuk, hogy vékony láb, stb. Csak vigyáznak rá, hogy ez így maradjon: sportolnak, nem zabálják tele magukat.
2014. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!