Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetnék modell? (Nem...

Hogy lehetnék modell? (Nem ilyen főállású. )

Figyelt kérdés

Van egy lány a városban, két évvel idősebb, mint én. Szép, de nem az a különlegesen húdecsodás. Nem is olyan magas. Lapostalpúban akkora mint én (167 cm).

De nagyon sokat járt ilyen divatnapokra ruhamodellnek és egyebek. Hogy csinálta?

Két éve engem is leszólítottak az utcán, hogy arra a divatnapokra modellt keresnek, csak anya akkor lebeszélt róla.

Nem akarok "főállásban" ezzel foglalkozni, csak kb. mint a másik csaj. Hogy lehetne ezt elérni?


2013. okt. 13. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt! Biztos többet tud róla mint mi :)
2013. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan jóban.. Sőt.
2013. okt. 13. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
ha hosszúak a lábaid talán... de nagyon alacsony vagy modellnek de azt ajánlom keress egy képet egy modellekről és magadról, ha véleményed szerint oda illő vagy akkor jó
2013. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hosszú lábam van, talán az egyik legszebb rajtam az :D főleg magassarkúban. De a másik lány is akkora mint én. És mégis úgymond itt megyén belül sikeres.
2013. okt. 15. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!