Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék plus size modell...

Lehetnék plus size modell ilyen adottságokkal?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 4. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Igen! A miss disznóól hungaryn.
2013. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ezen a képen nincs valami szép arcod...
2013. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
A Dove reklámokban vannak ilyenek mint te.
2013. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%

szerintem lehetsz!!! és tessék leszakadni a plus size modellekről.... mert ők is MODELLEK!!!!! és a régi korokban ez számított normálisnak és elfogadottnak.

Ha ő így érzi jól magát áldásom rá. Nem mellesleg egy csinos pofi sokat dob kedves kérdező és az iylen ügynökségek a hiba mentes test mellett ( sok pigment folt, esetleg pattanás, lila foltok bárány himlő után ott maradt mélyedések) a szép arcot is nézik!!! és nagyon sokat számít!! Mindent bele :)) kérhetnék egy másik képet is ?? 18/L

2013. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
a zárójelet arra értettem hogy azok hiánya számít hiba mentes testnek mert ugye a zsírpárnácskákat előnyként is fel lehet használni :) sok sikert ;)
2013. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom az utolso valaszolonak a kedvesseget es a biztatast :) keresek masik kepet :)
2013. okt. 4. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebből pont a lényeg nem látszik. Nem mindegy, hogy van-e úszógumid, vagy sincs. A plus size nem egyenlő az elhízottal. Alkatra amúgy talán.

Viszont az arcod szerintem nem túlzottan alkalmas. De ha ez minden vágyad, egy próbát megér.

2013. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az arcod szerintem nem elég szép ahhoz, hogy modell lehess.
2013. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem sajnos, ne haragudj.

Tudnod kell, hogy tömegek próbálnak modellkedni, 15-18 évesen, szinte tökéletes alakkal, arccal. És nem megy nekik, mert ez csak belépő, sok más dolog is kell hozzá, verseny van ezen a téren. Képzeld el, hogy bomba testű lányok ingyen járnak fotózásokra, hogy egyáltalán képeik legyenek, pénzt csak tényleg egy nagyon profi, teherbíró és tökéletes külsejű lány kereshet vele - vagy olyan, aki vetkőzik, de az egy másik világ.

A másik, hogy a plus size modell manapság népszerű kifejezés a női magazinokban és tudod miért? Mert a nők ezt akarják olvasni, tetszik nekik, hogy akár ők is (70-80kg-al) is lehetnének modellek.

Persze, lehetnének. Kb. 500 hagyományos, profi modell mellett kell 1 plus size modell is. Ha a piac 1000 modellt is el tud látni munkával, akkor (talán) kell kettő. Nem jobb ennél az arány. Ráadásul (szerintem) ez a pár plus size modell hihetetlenül jól néz ki, sokkal jobb nők, mint egy átlag modell - emiatt tudnak plus sizeként is érvényesülni.

Ha ezek után még modell akarsz lenni, akkor azért tenni kell, nagyon sokat. Az az alap, hogy érd el az ideális testsúlyt (plus size baromságot felejtsd el), tanulj éjjel-nappal mozogni, pózolni, szerezz egy jó sminkest/fotóst (baráti körből vagy esetleg fizesd meg őket) és legyen rólad olyan kép, amin szerinted őrületesen jól nézel ki, szexis vagy, vonzó (ez a kép lényegében értékelhetetlen). Ezen a ponton tudsz elindulni bármerre. Mivel eleve többletsúllyal indulsz, szerintem marhaság.

Megjegyzem egy értelmes, csinos, enyhén túlsúlyos fiatal lányt tárt karokkal vár egy csomó szakma, ahol többnyire férfiak dolgoznak, épp a modellkedésben van a legkisebb esélyed a sikerre, de ez már a Te döntésed.

2013. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

aszt hited szomorúak vagyunk ?és fel akartál minket vidítani mikkor fel raktad magadról eszt a képet hogy röhögjünk és még egy viccet is oda írtál hogy lehetsz e modell

de aranyos vagy

hát sikerült

2013. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!