Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez akkor nagyon gáz?

Ez akkor nagyon gáz?

Figyelt kérdés

14 vagyok és 171 cm, + még sok féle színes ősöm volt meg minden, és sokan mondják, hogy "modellkedjek" egyik bevásárlóközpontban még le is szólítottak, hogy modellkedjek o.o de a probléma, hogy én nem utálom ezt a szakmát, hanem undorodom tőle! és most nem szeretnék egy modellkedő/modellkedni akaró lányt se megsérteni, de én egyszerűen írtózom az ilyenektől, persze az tény hogy én is törekszem "a tökéletes próbababa alkatra" de csak azért hogy a tükörbe nézve azt lássam viszont akit én szeretnék ezzel szemben az a gondolat, hogy egy idegen pasi, vagy nő előtt akár félmeztelenül is pose-oljak az.... szörnyű lenne *---*, meg mellesleg én normális munkát szeretnék választani (és megint nem akarok senkit sem megsérteni)az az álmom, hogy patológus legyek (TUDOM MIT CSINÁL) *---* az álmaim munkája, mindenképpen azt szeretném csinálni, de ehhez viszont sokat kell tanulni, amit én rendszeresen meg is teszek, és érthetően kiemelt figyelmet szentelek a biológiának, és kémiának ..... fizikát nem igen szeretem de m1


tehát, szerintetek ez így összességében gáz? megpróbálkozzak a modellkedéssel, vagy élek az álmaimért? (lehet ezt inkább munka kategóriába kellett volna rakni,,, lehet, hogy majd oda is fogják tenni....)



#halál #karrier #halott #modellkedés #sebész #patológia #patológus #halott sebész #halál utáni fertőzések
2013. szept. 17. 14:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nem akarlak megbántani de boldog boldogtalant megállítanak az utcán hogy "hé nem akarsz modell lenni?"

nem vicc 156 cm vagyok mégis vagy tízszer megállítottak már

elég ha pont ott vagyok mikor ezek hiéna módra rávetik magukat az álmodozó gyerekekre

2013. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!