Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ez akkor nagyon gáz?

Ez akkor nagyon gáz?

Figyelt kérdés

14 vagyok és 171 cm, + még sok féle színes ősöm volt meg minden, és sokan mondják, hogy "modellkedjek" egyik bevásárlóközpontban még le is szólítottak, hogy modellkedjek o.o de a probléma, hogy én nem utálom ezt a szakmát, hanem undorodom tőle! és most nem szeretnék egy modellkedő/modellkedni akaró lányt se megsérteni, de én egyszerűen írtózom az ilyenektől, persze az tény hogy én is törekszem "a tökéletes próbababa alkatra" de csak azért hogy a tükörbe nézve azt lássam viszont akit én szeretnék ezzel szemben az a gondolat, hogy egy idegen pasi, vagy nő előtt akár félmeztelenül is pose-oljak az.... szörnyű lenne *---*, meg mellesleg én normális munkát szeretnék választani (és megint nem akarok senkit sem megsérteni)az az álmom, hogy patológus legyek (TUDOM MIT CSINÁL) *---* az álmaim munkája, mindenképpen azt szeretném csinálni, de ehhez viszont sokat kell tanulni, amit én rendszeresen meg is teszek, és érthetően kiemelt figyelmet szentelek a biológiának, és kémiának ..... fizikát nem igen szeretem de m1


tehát, szerintetek ez így összességében gáz? megpróbálkozzak a modellkedéssel, vagy élek az álmaimért? (lehet ezt inkább munka kategóriába kellett volna rakni,,, lehet, hogy majd oda is fogják tenni....)



#halál #karrier #halott #modellkedés #sebész #patológia #patológus #halott sebész #halál utáni fertőzések
2013. szept. 17. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Millió egy meg egy van az utcán, aki alkalmas lenne modellnek, mégse az. Na és? Nem kényszer. Nem akarod? Ne csináld.

Meg van csomó olyan is, aki modellségről álmodozik, igaz nyomokban sem megfelelő, de az már az ő bajuk.

Gyanítom senki nem hal bele, ha egy-egy ilyen ajánlatra elmondod, hogy nem, köszönöd a bókot, de a jövőddel más terveid vannak.

2013. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha irtózol tőle, ne modellkedj. Nem kényszer, nem kötelező.
2013. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Te most dicsekszel, vagy mi a rák értelme van ennek a kérdésnek???
2013. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, ha nem akarod ne csináld. Annyiból jó, hogy még suli mellett lehet vele keresni valamennyit és nem kell megszakadni a munkában, de ha nem akarod, akkor minek gondolkodni rajta? Nem vállalod és kész.
2013. szept. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem dicsekszem, csupán érdekelt, hogy akkor ez gáz e így, hogy patológus szeretnék lenni, és nem fogadom el azt a lehetőséget, hogy modellkedjek
2013. szept. 17. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi ebben a gáz? Hogy nem csinálod azt amit nem akarsz? Én sem értem a kérdés lényegét...
2013. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pl ma a barátnőm aki viszont modellkedik, azt mondta nekem, hogy nagyon gáz hogy patológus akarok lenni és inkább legyek modell, meg minden velem egykorú lány az akar lenni és használjam ki, hogy kaptam felkéréseket...
2013. szept. 17. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Úristen.... A kérdésben van a válaszod, szerintem is csak dicsekedni jöttél, meg ne sértődj. Leírtad, hogy nem akarod. Nem a te életed? Ha undorodsz tőle, akkor hogy merült fel benned egyáltalán, hogy megpróbálod? Nem értelek...
2013. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 HotChoc ***** válasza:
Miért lenne gáz? Alapból nem értem a kérdést. Nem mindegy hogy mit tartanak gáznak mások? Ez nem kényszer, engem folyton arra kapacitáltak például hogy menjek ügyvédnek, mert "nem használom ki eléggé a tudásomat" ha tartom magam az én álommunkámhoz. Én viszont megmondtam mindenkinek kerek-perec hogy majd én eldöntöm, mi akarok lenni, ne szóljanak bele, az én életem. Te miért nem tudod megtenni? Teljesen feleslegesen írtad ezt most ki.
2013. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyenhülye kérdés.. Nem kell modellnek lenned, pláne ha nem akarsz. És ne haragudj, de az utcán felkért modell ajánlatoknak/újság/fotózás ajánlatoknak ne higgy, mert azok legtöbbször 10 éves kor felett mindenkit megkérdeznek.:D
2013. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!