Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek 167cm hez hány...

Szerintetek 167cm hez hány kiló lehetek max h modell lehessek?

Figyelt kérdés
Várok választ és később megmondom
2013. aug. 11. 03:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Min. 5 centivel magasabbnak kéne legyél,amúgy meg 173 cm-hez kb.50 kg.
2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Arra hogy nincs fotómodell:

modellkedek de csak fotózásokon veszek részt mivel alacsony vagyok.

Amúgy:

"Az MCM modellügynökség minden típusú női modellt képvisel, bőrszínre, magasságra, alakra való tekintet nélkül. Klienseinknek szükségük van

női modellekre különböző munkáknál."

Ha tudtok olvasni láthatjátok hogy a magasság már rég nem nagy elvárás,igaz hogy előnyt jelent,de ha nem kifutóra akar menni az ember akkor nincs nagy gond.

[link]

2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, nézd már meg azt az oldalt, amit linkeltél. Annyira gáz az egész. (Egy normál ügynökség eleve nem kér pénzt a portfólióért.) Ez bohóckodás, nem modellkedés. Ha az Aldi háziasszonyai reklámba akarsz szerepelni, oda talán bejuttatnak, de ha komolyan gondolod, akkor pl. Icon. Ahhoz tényleg jónak kell lenni, hogy oda bekerülj.
2013. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, Fogjátok már fel hogy az ilyen amatőr sz**aroknak közük sincs a divatvilághoz! Elég szégyen hogy sokan beveszik hogy ilyen is van ahelyett hogy használnák a fejüket.
2013. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
a magasság a fő elvárás amit az alacsony modellnek készülő lányok nem képesek elfogadni!!!
2013. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért pontozzátok le azokat, akik azt írták, ilyen magassággal nem lehetséges (vagy legalábbis minimális az esélye) hogy modell lehessen. Pontosan tudom, hiszen 178 cm vagyok, és 49 kiló.. De lehet, hogy ,még nőni fogsz, és akkor eléred a minimumot. Egyébként, ha a derékbőséged nem haladja meg a 60 cm-t jó. Hajrá! :))( gyerünk, pontozzatok le engem is, mert leírtam a kegyetlen igazságot<3)
2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem igaz hogy alacsony vagy mert manapság már 165cm-esen is lehet valaki modell. Kérdésedre a válasz 167centihez olyan 50 kilónak kell lenned. Sok sikert😊
2017. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!