Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Indulsz, vagy indulnál valamil...

Indulsz, vagy indulnál valamilyen szépségversenyen?

Figyelt kérdés
Van elég önbizalmad hozzá, hogy benevezz egy szépségversenyre, vagy mások biztatnak fel rá? Miért fontos neked az ilyen megmérettetés? Esetleg van valaki, akit ismersz, és beneveznéd?

2013. júl. 2. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Talán nem jól kérdeztem, illetve nem pontosan... Olyan szépségversenyen indulnál-e, ahol valóban csak a szépség számít? Magasság, nyelvtudás, és egyéb szempontok nem érdekesek.
2013. júl. 3. 17:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már indultam és indulok is szépségversenyen. Nagyon nagy önbizalmat tud adni az embernek függetlenül a helyezéstől. Sajnos manapság tényleg sok a bundázott verseny, de nem azért kell menni, hogy nyerj hanem hogy jól érezd magad és ezt a zsűri is látni fogja rajtad. Sok a tévhit a szépségversenyekkel és a szépségkirálynőkkel kapcsolatban sajnos. Az egyik az hogy buták a másik hogy a versenyeken nagy a fúrás, a beszólogatás egymásnak. Ez nincs így. Egy szép lány is lehet okos és általában a versenyeken nagyon jó a hangulat a lányok között. :)
2013. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!