Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Indulsz, vagy indulnál valamil...

Indulsz, vagy indulnál valamilyen szépségversenyen?

Figyelt kérdés
Van elég önbizalmad hozzá, hogy benevezz egy szépségversenyre, vagy mások biztatnak fel rá? Miért fontos neked az ilyen megmérettetés? Esetleg van valaki, akit ismersz, és beneveznéd?

2013. júl. 2. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám hanyadikként végeznék :D bár a testem nem olyan izmos mint régebben de szerintem indulnak tőlem rosszabb alakúak is
2013. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én mennék, de nem vagyok tipikus szépségkirálynő alkat(alacsony vagyok és rövid a hajam :D) szerintem semmivel sem lennék különb mint a többi szépségkirálynő. Sőt, amikor néztem a választást, akkor a lányok úgy néztek ki mintha sorozatban gyártották volna. semmi különleges nem volt bennük. ugyan az a magasság, hajhossz, majdnem a hajszín is.
2013. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem sokan mondták hogy lenne esélyem,de túl alacsony vagyok hozzá
2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Önszántamból sosem indulnék el, maximum ha titokban benevez valaki. :D

Iskolai szépségversenyen már lettem első (ott minden jelen lévő indulónak számított), de nem tartom magam valami húde szépnek.

2013. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Se a fejem, se az alakom nem valami húdeszép, sőt szerintem kifejezetten taszító, úgyhogy semmi pénzért. Ha meg valaki titokban benevezne, az utána nagyon ráfázna :D
2013. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem!Mert hülyeségnek tartom.
2013. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsiságból indulnék, érdekelne, érnék-e el helyezést. Meg vagyok magammal elégedve, alakommal, arcommal, hajammal is, és néha csak ámulok-bámulok, milyen lányok jutottak be a legjobb 16 közé.

21l

2013. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én indulnék, érdekelne hogyan látnak mások, és az esetleges helyezértől függően rámférne egy kis önbizalom, de tapasztalat szerzésnek is örülnék.

De amiért nem indulnék, az az, hogy ezek a versenyek már nem tiszták.. Szerintem valamennyi meg van bundázva, a helyezéseket tuti megvették... A mostani Szépségkirálynő után meg pláne zet gondolom.

2013. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hunbula ***** válasza:
Indultam már több kisebb versenyen. Nem vagyok beképzelt, szerintem jól nézek ki, de nem vagyok nagyon különlegesen húdeszép. De azért sokszor vannak nálam előnytelenebb kinézetű lányok akik nyernek... És hát sokszor elég csúnya a dolog, volt hogy anyuka megvette a lánynak a közönségszavazatokat, a közönség pedig fújolt. Olyan is, hogy a zsűrihez döntés közben odament a főszervező, hogy márpedig ő a nyereményutazást a tizenötös számúnak akarja adni, úgyhogy ő legyen az első. (Egyik legkevésbé szép volt a csaj.) Ezen kívül nagyon jó szórakozás meg alkalom szereplésre, de kb ennyi. :D
2013. júl. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár mindenki azt mondja h manöken alakom van,de szépnek nem tartom magam:D megpróbálnám..
2013. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!