Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Férfi modell ügynökség,...

Férfi modell ügynökség, milyenek? Stb.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és arra gondoltam szeptemberre össze hozok magamon egy konkrét izmos és zsír mentes testet és elküldöm a képeket a wam models ügynökségre . [link]


elég karakteres testfelépítésem van és férfias. illetve 180 cm feletti testmagasságom. amennyire jól emlékszem 180 cm alatt nem foglalkoznak az emberel. A bőröm is szép, semmi pattanás ilyesmi. karakteres arc, már sokat mondták is hogy mennyek el, meg küldjek képeket stb. amennyire tudom a wam models az kifutós modelleket foglalkoztat, én is ilyen akarok lenni, nincs kedvem portfóliókért fizetni 100 meg 200 ezreket. Meg fotó modellből amúgy is annyi van mint a tenger. Szerintetek mennyi esélyem van? illetve ha tudnátok más férfi modell ügynökségeket mondani akik korrektek meg minden. köszi a válaszokat.



2012. jún. 4. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már jópár modellel és most is vannak mentoráltjaim. Először is minden márkát amiből van férfi is betanulni. Ki a tervezője, tulaja satöbbi. Angolul beszélni. Ahol tőled kérnek pénzt oda ne menj mert átvernek. Mindenképpen kell majd portfólió, mert a megrendelők ott láthatnak. Tudnod kell, ha beindul a karriered, akkor sokat fogsz utazni és szállodákban lakni. Keveset lehetsz a családoddal. Mindig mindent egyesztess az ügynökséggel vagy ha később lesz személyi ügynököd akkor vele. Vannak olyan ügynökségek, ahol amilyen test színnel jelentkezel az nem változhat. Tehát vagy hófehér vagy barnás. És ezt a színt mindig meg kell tartanod. Nehéz lesz, de megéri. Sok sikert
2012. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!