Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 21 évesen még van esélyem, h...

21 évesen még van esélyem, h modell legyek?

Figyelt kérdés
Sokan,sokszor kérdezgették,h miért nem modellkedek,de mindig volt rá kifogásom. Főként az,h vidéki vagyok,és még arra se lett vna pénzem,h castingokra feljárjak Pestre. Illetve,hogy elég törékeny volt mindig is az önbizalmam. Most viszont megvan a buszjegyre való(:D) és a bátorságom is több,mint gimnazista koromban. Viszont közben "megöregedtem"...igaz,smink nélkül alig látszom többnek 17nél(ezt többen megjegyezték már)... Van esély arra,h ennyi idősen egy "igazi" ügynökség szóba álljon velem?

2012. máj. 24. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hobbimodell lehetsz egy 20ad rangú lidl újságban pl,de igazi karriered profi ügynökséggel a hátad mögött már nem lesz.

Öreg vagy már a modellszakmához,nagyon nagyon jónak kéne lenned hogy foglalkoztassanak (egyébként jobb helyeken tanfolyam is van ami szintén idő..) ,de a korod miatt eleve nem foglalkoznának veled..ördögi kör.

2012. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

én azt mondom, hogy hajrá

sok sikert

2012. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz, és tedd meg, ami elvárható. Sokan, sokféle módon befuthatnak. Vannak molett modellek is, vannak 30-on felüliek is, stb stb stb. Legalább próbáld meg.
2012. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán van esélyed, pláne hogy tininek nézel ki kis sminkkel :)

Nyilván könnyebb vele dolgozni, mint a "hisztis" tinikkel, ezért csomó tini divat fotót meg lehetne veled csinálni.

Persze ezt csak látatlanban mondom,azok alapján amit írtál.

2012. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!