Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek Gigi Hadid szép?

Szerintetek Gigi Hadid szép?

Figyelt kérdés
Én szerintem már nagyon furcsa az arca

okt. 5. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem, régen szebb volt.
okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Akkora térdkalácsa van, hogy térdvédőt kellene viselnie, nehogy megsértse az egyik térde a másikat.

A botoxos kacsacsőr szájával még szopni se tudna, nemhogy mosolyogni.

Zsíros a teste, megereszkedett, nem sportol, vagy ha igen, akkor nem jól.

10 évvel ezelőtt még egész jól nézett ki, olyan "az átlagosnál kicsit jobb" kategóriában.

Mondjuk nekem a származása miatt sem tetszik (mondhatjátok, hogy rasszista vagyok, nem érdekel).

okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek, nekem olyan, mintha ki lenne párnázva az arca. A húga sem igazán szép, vagyis plasztika nélkül csak egy átlagos kinézetű nő lenne. Sokan próbálják elhitetni, hogy csak orrplasztikája volt, meg hogy sokat fogyott. Ja, persze, és még rókaszemeket is csináltatott, és még képesek voltak a világ legszebb nőjének nevezni.
okt. 5. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez egyszerűen nevetséges.


Nem tudom, hogy az itteni magyar fotelhuszárok mit gondolnak magukról, vagy miért írnak ilyeneket (irigység? azt gondolják, ettől "menőbbek"?), de mindenesetre.. azért hagyjuk már.


Ez a nő gyönyörű a társadalom mai elvárásai szerint.

Persze, ki mit lát szépnek, de nem szerencsés ilyen egyoldalúan kijelenteni dolgokat.


Nőjetek már fel.

okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!