Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki kb.6-10 évig járt szoláriu...

Aki kb.6-10 évig járt szoláriumba és abbahagyta, utánna milyen lett a bőre?

Figyelt kérdés
Pl. foltos vagy ugyanolyan lett, mint szolároiumozás előtt
2019. júl. 3. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egypár szolicica ismerősöm, 10-12 évvel fiatalabbak is, mint én, mégis 10 évvel öregebbnek tippelték őket, mint engem, mivel főleg a nyak-dekoltázs részen és a kezükön borzasztó ráncos volt a bőrük
2019. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit példának felhoztál (foltos bőr), csak arról tudok nyilatkozni. Ha arra érted a foltos bőrt, hogy valaki abbahagyja a szolit, majd ha kopik a szín X idő után, akkor nem lesz foltos. Nem mondom, hogy full egyenletesen fakul, de ha nyáron napozol bikiniben, akkor egy darabig meglátszik a barnaságod (ősz-tél, kinek hogy), majd ha fakul a nyári színed, az sem feltűnő senki számára, szolinál ugyanez.

Nem tudom, hogy a foltos bőrt erre értetted-e (én így értelmeztem), vagy hogy okoz-e a bőrben olyan problémát, ami miatt később foltos lesz a bőr (amúgy normális esetben ez sem fordul elő, csak ha valami gond van).

2019. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :)
2019. júl. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!