Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki abbahagyta...

Van itt olyan, aki abbahagyta a szolit?

Figyelt kérdés
Azert, mert rájött, hogy felesleges, betegsége, problémai lettek miatta, vagy egyéb ok miatt?

2019. jún. 11. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

3 évig szoliztam, heti 2-3x. (Sajnos)

2019. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Kedves első, megkérdezhetem, hogy miért hagytad abba? Köszönöm
2019. jún. 11. 22:21
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Heti 2szer jártam 20-20 percre nagyon sokáig aztán elkezdett foltosodni a hátam,hasam.Anyajegy jött ki rajtam ami fájt.Doki mondta hagyjam abba.Abbahagytam.
2019. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Az emberek zöme nem veszi észre, hogy a szoli is csak egy marketing szolgáltatás.


"ami nem öli meg az embereket, de káros az méginkább ideális"


Pl szolizol, elősegíti a sima barnulás a ráncosodást, esetleg bőrproblémákat okoz.


Ez azt eredményezi többen keresnek megoldást az adott problémákra.

Itt jön képbe a ránctanalító termékek ezrei és ránctalanító eljárások, amik nem olcsók.

+az egészségügyi beavatkozások, receptek, gyógyszerek, kezelések, szolgáltatások.


Ugyanez van a hajnál is.

Hajvasalók, hajfestékek, amik roncsolnak.

Majd az emberek más termékeket is megvesznek, amikor már beüt a baj.

Az helyett, hogy a probléma forrását iktatná ki a kezdetekben.


Nem egy embernek szóltam, de hiába s későn fogadta el, hogy nem a levegőbe beszélek...😐

2019. jún. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%

Nem szolizom, mégis van színem.

Nem vasalok festek hajat, mégis tetszek másoknak. Combközépig érő egészséges hajam van.

Eredeti körmeim ápoltan karban tartom, ami 5-7mm hosszú fehérek.


Nem kávézom, nem cigizek, egy évben 2x kortyolok gesztusból alkoholba ünnepkor.


26/N

2019. jún. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azert hagytam abba, mert volt egy anyajegy eltavolitasom, masodreszrol pedig nagyooon sok anyajegy kijott rajtam, at egesz testemen. Valamint egy ido utan mar a penzt is sajnaltam ra. Pedig szerettem barna lenni, de rajottem, hogy rosszat tettem a boromnek es az egeszsegemnek. :(
2019. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb.10 évig jártam szoliba,mert nagyon fehér bőröm van és sokat csúfoltak miatta.Egyszercsak azt vettem észre hogy a törzsemen rengeteg nagy festékes anyajegy lett.Elmentem bőrgyógyászhoz aki azonnal letiltott a szoliról és a napozásról,és félévente kell visszajárnom hozzá. Azóta már 8 anyajegyet leszedett rólam, szerencsére nem voltak rákosak. Az én korosztályomban(35-40) azt látom, hogy aki még mindig jár nagyon csúnya a bőrük.Én nagyon bánom,hogy anno szoliztam...
2019. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én 24 éves vagyok, es melanomám lett a szoli miatt, ezert hagytam abba. 15 éves koromtól jartam heti 1x9percre kb. Igazából kíváncsi vagyok, hogy mas is ilyesfajta probléma miatt fejezte be, vagy csak "megjött az esze", ami nekem enélkül a betegség nélkül sajnos biztos, hogy nem sikerült volna.

2019. jún. 12. 13:12
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos későn jöttem rá, hogy milyen káros. Szerencsére nem lett melanómám, mint neked, de tényleg igaz a mondás, hogy a bőr nem felejt. A dekoltázsomon látszik leginkább, hiába kenem luxus krémmel, alig segít már, olyan mint egy aszott szilva : gusztustalan :( soha nem lesz már szép. Az arcbőröm is aszalódott már, főleg a szemem alatti rész, bár egy fokkal jobb, mint a dekoltázsom, de attól még idősebbnek nézek ki, mint amennyi vagyok.
2019. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, nagyon sajnalom. Es a többieket is.

Remélem ezt a kérdést megnézi sok jelenleg is szoláriumozó. Es remelem meg írnak ide mások is, hátha sikerul felnyitni a többiek szemét. Sajnálom, hogy ennyien pórul jártunk.

2019. jún. 12. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!