Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki abbahagyta...

Van itt olyan, aki abbahagyta a szolit?

Figyelt kérdés
Azert, mert rájött, hogy felesleges, betegsége, problémai lettek miatta, vagy egyéb ok miatt?

2019. jún. 11. 21:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :( én betiltanám...
2019. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást, erőt és teljes gyógyulást kívánok Neked,kedves kérdező!Én is rákos voltam(limfóma),ezért figyelek jobban oda az egészségemre. Sajnos a mai napig kapok beszólást a fehér bőröm miatt, nem is értem az emberek mit foglalkoznak mással...Ilyenkor mindig elmondom mit tett a szoli a bőrömmel,de még engem néznek hülyének.Én is betiltanám...

7.válaszoló voltam.

2019. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ó istenem...

Sajnos csak az tudja, miről beszélünk, aki mar átélte, vagy ne adj' isten benne van még ebben a dologban... en is mindig azt hittem, hogy ilyen csak a szomszéddal, meg ismerős ismerősével történhet :) sajnos mas hibájabol senki nem akar tanulni, csak a sajátjából, tudom, en is ilyen voltam, eddig..

Kitartást es gyógyulást mindenkinek!!!

2019. jún. 13. 09:14
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem voltam teljesen biztos, hogy mi az a limfóma, utána olvastam, te jó ég, micsoda egy alattomos betegség, mielőbbi gyógyulást és élethosszig tartó tünetmentességet kívánok!
2019. jún. 13. 09:17
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszi,már lassan 7 éve túl vagyok rajta,gyógyultnak számítok. :) Neked is azt kívánom, hogy minél hamarabb túl legyél rajta! :)
2019. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Szia


Nekem alapbol nagyon feher borom van es alapbol tele vagyok anyajegyekkel. A szolitol nem jottek ki ujak, 2 eve jarok heti 2-3 alkalommal. Sot, nekem igazabol szebb tole a borom, nincs tele az arcom pattanasokkal stb. Vannak 30+-os ismeroseim, akiken egy apro ranc sincs, pedig szoliznak regota es rendszeresen. Szerintem ez inkabb genetika, eletmod es etkezes kerdese.


A betegsegeknel lehet osszefugges, de ezzel kapcsolatban is azt gondolom, hogy hajlam kerdese. Peldaul az is lehet tudorakos, aki eleteben egy szal cigit nem szivott el... Tehat nem feltetlen ordogtol valo dolog a szolizas.

Jobbulast mindenkinek, remelem rendbejottok! (Akik betegek)


Nem akartam megbantani senkit, csak leirtam a gondolataim, remelem nem veszed rossz neven Kerdezo. :)

2019. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem,nem, dehogy is. Ment a zöld kéz. :)

Nálunk a családban nem volt melanoma. Az orvosom szerint ez nem is örökölhető hanem a körülményektől alakul ki. Szolárium, napozas, stb. Úgyhogy én teljesen leálltam a szolival.

2019. júl. 21. 22:58
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

És most mizujs veled? Jobban vagy? Eltávolitották az anyajegyet, amely okozta a melanomát vagy mi történt?

2019. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Igen!

Szövettanbol mondták, hogy melanoma!

2019. júl. 23. 18:30
 20/23 anonim ***** válasza:

Uhh sajnálom! És így ezáltal gyógyult lettél?

Kitartás!

2019. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!