Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hasamon és a derekamon elég...

A hasamon és a derekamon elég sok szőr van, de teljesen szőke, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Nem merek így strandra menni. Leszedni meg nem akarom, mert félek, hogy megerősődik. :S

18/L


2010. júl. 9. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gáz:)nekem pihék vannak a hasamon és a derekamon.sztem aranyos:)17/L és nyugodtan menj strandra!!!
2010. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha szőke akkor nem látszik annyira, meg strandon úgy is vízben vagy

választhatsz egybe részes fürdőruhákat, tankinit meg ilyeneket

[link]


[link]

2010. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de jó a másik fürdőruha:)


am nem nem gáz^^

és én pedig szedem de nekem fekete:/ és elég fehér a bőröm..olyan vagyok mint egy emosgoth keverék alapbólxD

2010. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz. :D

van akinek nagy, fekete szőrszálak vannak a hátán. nyugiiii. xD

2010. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is vannak nyugi:)nekem ráadásul ilyen világosbarnás,és én is kezdetben nagyon utáltam de csak én látom mert felülről látszik,ha viszont tükörben nézem magam akkor nem xD

15/l

2010. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok; örülök, hogy nem vagyok egyedül! :) (Amúgy a fürdőruhák nagyon jók, főleg a 2., csak nem tudom, hogy hol lehetne megvenni...)
2010. júl. 9. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!