Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a combotokon is...

Lányok! Ti a combotokon is leszeditek a szőrt? Fiúk! Titeket zavarna ha pici pihés szőke szőr lenne a barátnőtök combján?

Figyelt kérdés

Eddig még nem szedtem le mert nővérem mindig azt mondta h felesleges mert úgysem látszik :) és tényleg nem látszik.

de viszont lehet hogy majd zavarja a fiúmat ha hozzáér vagy valami.

Titeket fiúk zavar(na)?


2010. júl. 22. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hamár lúd, legyen kövér. :D Szal én szedem mindenhol, de nekem látszódik is. :(

Am. szerintem a pasikat pont az érdekli a legkevésbé. :P

2010. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

én is ezen filóztam, de arra jutottam, ha pasit nem, de engem zavar. ezért leszedem.

15/L

2010. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gyantáztatok azóta nekem sem látszik, csak ilyen kis pihék vannak, de én azokat is legyantáztatom. Úgy vagyok vele, mint az előző válaszoló. Ha már lúd, legyen kövér. Nekem a létező összes szőrszálamat legyantázzák, kivéve a szemöldökömet. Pedig nem vagyok egy nagy fekete vastagszőrű típus, de engem a pihék is zavarnak.
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ott szőrös, épphogy picit látszódik valami, pihés, de nekem amúgyis szőke a szőröm, nem nagyon foglalkozom vele, mert ha csak nagyon nagyon közelről nézné vki, akkor látná h szőrös kicsit:)
2010. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a pasimat nem zavarja engem viszont igen, pedig nekem is szökés ...és borotválom :(
2010. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem??

Ha a pasimat zavarja, hogy szőke piheszőrös a combom akkor takarodhat rögtön máshova. És én meg türjem el, hogy ő ott szőrös ahol akar?! Nem??

Most nem azért de ha így születtünk akkor mi fa.sznak ellene tenni?

Ahol sötét vagy hosszú a szőr az oké, hogy leszedem, mivel nem bírnám magamon elviselni, de máshol biztosan nem fogom, hogy még ott is neki álljon erősödni és feketedni a szőröm..

Szerintem hagyd csak nyugodtan mert kb 5 év múlva a combod is úgy fog kinézni mint 1 orángutánnak..

2010. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavaró, hagyd meg, selymesebb simizni, ha pihés. :)
2020. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!