Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy magánfogorvos megtud...

Egy magánfogorvos megtud csinálni egy kiálló fogat?

Figyelt kérdés
Felül a jobb oldalon a 4-es (első előzápfogam) kiáll, és az előtte és utána lévő fogak pedig bentebb állnak. Megtudja ezt csinálni egy magánorvos? Nyilván ő nem esztétikai fogorvos ezért kérdezem. Nagyon zavaró ez a fog esztétikailag és emiatt nem tudom rendesen összerágni az ételt, mert kiáll és nem illeszkedik az alsó fogakkal.

2019. máj. 10. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez egy fogszabályzó kell.
2019. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogszabályzás hosszadalmas és nagyon drága, nem vágnék bele 28 évesen. Nem hiszem el hogy nincs más opció amivel lehetne javítani a fogamon. :( Esetleg valami csiszolási teknikával, koronával vagy héjjal?
2019. máj. 10. 19:30
 3/4 anonim válasza:

Én a helyedbe bele vágnék a fogszabályzásban ha lenne rá keretem a keresztharapásom végett. Nem szégyen még a felnőtt korban sem a fogszabályzó készülék használata.


Mert kerámia hájas fogszabályzást akkor vállalnék ha gyökér kezelve lenne az elülső fogaim vagy a széleik le lennének törve. Mert szeretném ha a Kerámia héj alatt megfájdulna a fogam.


És hidas fogpótlást sem vállaltam hanem inkább Implantátummal pótoltattam, az egyik hiányzó hátsó rágófogamat. Mert nem akartam gyökér kezeltetni az egészséges szomszédos fogaimat sem pedig lecsiszoltatni a hidas fogpótlás végett.

2019. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem fogszabályzóra, de örülnék ha megtudná csinálni a doki a fogam, nem kell hogy tökéletes legyen csak amennyire lehet hozza rendbe. Majd megkérdem tud e a fogszabályzáson kívül más opciót is.
2019. máj. 13. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!