Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogorvos kb. mennyiért...

Magánfogorvos kb. mennyiért töm és húz fogat?

Figyelt kérdés
Mert van 2 lyukas fogam, meg lehet egyet ki kell húzni, és kíváncsi lennék mit mennyiért csinál? Illetve van egy ami bevan tömve, csak abban ki szeretném cseréltetni a tömést amalgámról fehérre, meg a tömés egy része már "letört" és érdekelne h ez is annyiba kerül e mint egy sima tömés?
2010. jún. 13. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 5000 Ft-tól gondolkodj még a legolcsóbb orvosnál is/ 1 darab fog! Amit most felsoroltál kb 20-25 ezer ha átlagba számolunk és nem tul drága magánorvost!
2010. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzni nem szoktak. Helyette gyökérkezelés van. A húzás csak a legvégső megoldás. A gyökérkezelés úgy 16 körül van. A sima tömés 6-10.
2010. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fogdokimnál. SIma tömés 10-13 ezer, gyökérkezelés mindennel együtt 25 ezer.. húzni ő sem szokott.
2010. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleinte nem magándokihoz jártam és ott tök ingyen kihúzta két fogam (nem engedtem gyökérkezelést) + betömött egyet. De annyira fájt h inkább magándokihoz mentem legközelebb. Azt hittem h jelent is valamit az ha valaki magán doki ( mindenki őket dícséri). Kiválasztottam azt aki az ismerőseim szerint a legjobb és befizettem 13ezret egy kínzésre :) 1 fog betömése volt 13ezer. Jobban fájt mint amikor kihúzták a fogam ! Szóval sztem felesleges a zsebükbe nyomni azt a pénzt :)
2010. szept. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!