Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anorexiasnak szamit az, aki...

Anorexiasnak szamit az, aki igy szeretne kinezni?

Figyelt kérdés

[link]

Alakra ertem.


2019. ápr. 30. 14:45
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
Ott ez van: "Skinny Gossip Forums - Error"
2019. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi:)

[link]

2019. ápr. 30. 15:02
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ja, ő anorexiás... Borzasztóan néz ki... Dehát a modellektől ez elvárt dolog.. Bár nemtudom ez ki szerint szép..
2019. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Aki így szeretne kinézni az nem számít anorexiásnak, mivel nem így néz ki. De majd, ha sikerül eleget koplalnia és jó kis gyomorfekélyt kap akkor már anorexiásnak fog számítani, meg élete végéig egészségügyi problémája lesz...nem mellesleg kihullik a haja,vagy báris jól megritkul, stb. Dehát hajrá. Sok sikert hozzá
2019. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Angel369 ***** válasza:
69%
Testképzavarosnak számít.És igen a modelleknek muszáj ilyennek lenniük.Am én voltam már "anorexiás" bár nem jártam kórházban,de már látszott a csontom.Szóval ha akarod beszélhetünk erről. :)
2019. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Miért egyenlő a vékonyság az anorexiàval.

Nem minden vékony nő anorexiás....

A többségük hiàba akar hízni, nemtud.

A modelleknek ez a munkàjuk. Leszólhatjátok nyugodtan őket. Ők pont leszarják, keresik a milliókat. Vígan elvannak.:)

2019. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

nem kölyök.

az anorexia egy pszichés alapú betegség, ami nagyon röviden összefoglalva abból áll, hogy az illető elveszíti a reális önképét, és ahányszor a tükörbe néz, egy bálna néz rá vissza, ezért az után is folytatja a fogyókúráját, hogy már nem kéne, mert nincs birtokában a képességnek, hogy lássa a saját testét.

a képen egy modellcsaj van, aki jó eséllyel eleve magas, gyors anyagcserével, és odafigyel rá, hogy mt eszik, ezért vékony marad. az önmagában, hogy szeretnél rá hasonlítani, nem betegség, csak tetszik neked a lány, és te is ilyesmi szeretnél lenni.

2019. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem attol lesz valaki anorexiás hogy vékony. Hanem hogy az anorexianak a tüneteit produkálja. Attol hogy te igy nézel ki nem leszel az, csak testkepzavaros.
2019. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Látom fogalmad sincs róla mi az az anorexia.

De neked még talán nem is ezzel kellene foglalkozni kislány, hanem mondjuk hogy majd egyszer sikerüljön az érettségi :)

2019. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak nagyon vékony. A The Carpenters nevű zenekar énekesnőjének változásán ketesztül megfigyelheted milyen az aki anorexiás. Ő bele is halt a betegség pedig bekerült a köztudatba.
2019. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!