Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen színű legyen a körmöm?

Milyen színű legyen a körmöm?

Figyelt kérdés
Gél lakkot szoktam csináltatni. Jelenleg halvány rózsaszín, középső és gyűrűs ujjamon egy-egy hologramos kővel. Ugyanilyen követ szeretnék most is majd rá, de nem tudom milyen színű legyen. Nagyon sötét színt nem szeretnék, és neont sem. Piroson gondolkoztam, de az nem annyira régen volt. A körmöm saját, erősítés nélkül gél lakkozott, közepes hosszúságú mandula.

2019. ápr. 24. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem tudsz dönteni, csinálj színváltósat.

Nem kell hozzá más, mint egy kalapács, aztán napról-napra változni fog körmöd szine.

2019. ápr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Baby boomer?

Vagy valami babakék szín?

Én általában olyan körömszínt választok ami nagyrészt illik a ruhatáramhoz. Pl sok rózsaszín ruhám/kiegészítőm van, ezért ált. a rózsaszín több árnyalatát viselik a körmeim.


Ha így se nagyon van ötleted esetleg Pinteresten találsz pár jó tippet ^^

2019. ápr. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a mályva szín tetszik nagyon. Kicsit olyan meghatározhatatlan, nem is igazán rózsaszín, de nem is piros, de nem is barna.


A nagyon okos válaszolónak: Egyébként még jó, hogy a kérdező leírta, hogy nem műkörme van, hanem saját :D A lakkozástól meg semmi baja nem lesz a körömnek. Középiskolás korom óta lakkozom, most már a 40-hez közelítek, és semmi baja a körmeimnek, egészségesek és erősek.

2019. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló, egy kicsit erős látatlanba fikázni mindenkit aki a műköröm/géllakk mellett dönt. Az csak dolgatlan h*lye p*csa lehet, nyilván.

Mielőtt leszólsz bákit is tájékozódj a dologról.

15 éves korom óta van körmöm, mert nem szeretem a sajátomat. Hossza és formája is oké lenne, de folyton betört, meg állandóan piszkálgattam. Mióta csináltatom érdekes, egyik sem áll fenn.

Értelmetlen az, hogy tönkre teszi a körmöt. Ha olyan ember csinálja aki ért hozzá, akkor semmi baja nem lesz. Ahogy előttem is írták bármit lehet vele csinálni. Én is festettem már, pakoltam fát, mosogatok, takarítok és még mindig fent van a körmöm.

Az meg hogy ki mit gondol pont nem érdekel. Nem hiszem, hogy polgárpukkasztók lennének a körmeim, mert elég minimalista vagyok e tekintetben, a hossza meg hangulat függő. Soha nem ért hátrány semmiben miatta. Érettségin szerintem egy gyenge L-es méretet elért a körmöm, de nude volt. Mikor jogsiztam akkor egy ismerősöm mondta, hogy ő leszedeti a forgalmira mert beszólnak meg buktatnak érte. Legalább 3 hetes lenőtt, mindjárt megyek körmöshöz állapotban volt a szintén hosszú világos színű körmöm és a vb pont lesz@rta, hogy milyen. Sőt mondok olyat, hogy elsősegély vizsgán rövid fekete volt. Biztos emiatt nem tudnék majd egy emberen segíteni.

Nevetséges, hogy ilyen miatt ítélkeznek mikor ez egy teljesen elfogadott dolog. Ahogy én nem fikázom azt, akinek nincs úgy légyszíves ő se szoljon bele az én dolgomba. Ez a műkörmös nő dolgatlan legalább egy akkor hatalmas baromság sztereotípia, mint hogy a szőkék buták.



A kérdésre válaszolva pedig facebookon több Milyen legyen a körmöm? csoport is van, ott biztos több és használhatóbb választ kapsz. Ezen kívül pinterest vagy instagramon #nails és társai.

Amúgy halvány liláról mit gondolsz? Szerintem szép lenne vele.

2019. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Püspöklila, nem túl élénk pink, cseresznyepiros, nem túl élénk narancssárga, világoszöld, világoslila, fehér stb. stb. stb.


Ezek jutottak hirtelen eszembe.



22/nő

2019. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kitörölt válaszoló egy nyomorult volt, látszott, hogy nagyon fenn hordja az orrát. Szegény majd jól rájön, hogy attól aztán tuti nem lesz jobb, se jobb nő, hogy nincs műkörme vagy gél lakkja (ahogy attól se lenne az, ha lenne műkörme, meg gél lakkja). 26 éves létére meglehetősen faék a szerencsétlen.


Kérdező, ezt a tabellát ajánlom:

[link]

2019. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!